Automatinis projektavimas


Automatikos breziniai. Elektros schemos automatiniai. Automatizacija diplominis. Principines elektros schemos sudarymo principai. Įrenginio elektrinės principinės schemos sudarymas. Vartotoju elektrinio apsvietimo irenginiai ir ju valdymas referatas. Blokinės schemos sudarymas. Principiniai schemos reikalavimai. Principines elektrines valdymo schemos ir ju sudarymas. Automatinio signalizacijos montavimas kursinis.

Elektros įrenginiai. Elektros energijos vartotojai. Elektros įrenginių montavimas. Elektros įrenginių konstravimas. Elektros įrenginių standartizavimas. Projektavimo užduotys darbams susijusiems su technologinio proceso automatizavimu. Struktūrinė (sandaros) ir funkcinė schema. Funkcinės (blokinės) automatizavimo sistemų schemos. Jų paskirtis ir bendrieji sudarymo principai. Reikalavimai funkcinių schemų apiforminimui ir jų pavyzdžiai. Prietaisų ir įrenginių pozicijos pažymėjimas. Principinės elektros schemos. Principinės automatikos priemonių ir prietaisų maitinimo elektrinės schemos. Automatizacijos sistemų spintos, skydeliai ir pultai. Automatizacijos sistemų elektros įrenginių įžeminimai ir įnulinimai.

Elektros įrenginiai—tai įrengimai, kurių veikimas susijęs su elektros energijos gamgaminantys elektros energiją (elektrinės, jėgainės ir k. T. , kurių veikimas paremtas įvairių energijos rūšių keitimu į elektros energiją).

Keičiantieji elektros energiją jos perdavimo metu, , kai vienokie elektros energijos parametrai, pakeičiami kitokiais (pavyzdžiui, transformatorių pastotės—aukštinančios ir žeminančios, kintamosios įtampos keitikliai į nuolatinę. ).

Elektros energijos perdavimo ir paskirstymo įrenginiai elektros sistemose (aukštos įtampos perdavimo linijos, žemos įtampos linijos ar kabeliai, įtampų paskirstymo punktai).

Tiesiogiai naudojančius elektros energiją technologiniuose procesuose. Tai elektros technologijų įrenginiai. Šviesos technologinius ir apšvietimo įrenginius (šviesos—lazerinio suvirinimo, pjaustymo, ultravioletinio džiovinimo; apšvietimo — su kaitrinėmis, liuminescencinėmis, gyvsidabrinėmis lempomis ar signalizacijos įrenginiuose). Šios trys vartotojų grupės iš esmės skiriasi galios grandinių schemomis, nes jos maitina skirtingus elektros energijos vartotojus—ėmiklius.

Valdymo, kontrolės, matavimo ir signalizacijos schemos taip pat skiriasi, bet jos gali būti sudarytos naudojantis bendraisiais principais. Bet kurį elektros įrenginį ar jų grupę reikia suprojektuoti (apskaičiuoti ir sukonstruoti), pagaminti (sumontuoti ir suderinti, po to išbandyti), mokėti eksploatuoti, o reikalui esant—remontuoti. Be to, būna, kad esamus įrenginius tenka pakeisti naujais—modernesniais, dažnai pagamintais įvairiose pasaulio šalyse.

  • Microsoft Word 136 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (5900 žodžiai)
  • Universitetas
  • Automatinis projektavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Automatinis projektavimas. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/automatinis-projektavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 00:42
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo