Automobile navigation system


Automobile navigation system.

Automobilių navigacijos sistema yra palydovinės navigacijos sistema, skirta naudoti automobiliuose. Ji paprastai naudoja GPS navigacijos įrenginį įsigyti balanso duomenis rasti ant į įrenginio žemėlapių duomenų bazės kelio vartotoją. Naudojant kelių duomenų bazės, vienetas gali duoti nurodymus, kitose vietose palei kelius, taip pat į savo duomenų bazę. Negyvosios skaičiavimas naudojant atstumo duomenis iš jutiklių, prie giroskopas ir pagreičio galima naudoti didesnio patikimumo, kaip GPS signalo praradimo ir / arba daugiaspindulinių gali atsirasti dėl miesto kanjono ar tuneliuose. Kai rūšys gali būti paimtas iš automobilio ir naudojami rankiniai vaikštant.

Tiems, kurie nėra susipažinę su sąvoka, GPS reiškia Global Positioning System, ir suradimas imtuvą trimatėje erdvėje visur Žemėje būdas, ir net į orbitą apie tai. GPS yra neabejotinai vienas iš svarbiausių išradimų mūsų laiko, ir turi tiek daug skirtingų programų, kad daugelis technologijų ir darbo metodai yra nuolat tobulinama, siekiant padaryti jį labiausiai. Norėdami suprasti, kodėl ji yra labai naudinga ir svarbi, pirmiausia turėtume pažvelgti kaip GPS veikia. Dar svarbiau, žiūri, ką technologiniai pasiekimai paskatino šioje įdomioje pozicionavimo sistemą.

Kad GPS dirbti ,palydovų tinklas buvo dedamas į orbitą aplink Žemę , kiekvienas transliuoti tam tikrą signalą , panašiai kaip normalus radijo signalą . Šis signalas gali būtiper mažą kainą , žemos technologijos antenos , norssignalas yra labai silpnas gavo .

  • Microsoft Word 511 KB
  • 2015 m.
  • Anglų
  • 6 puslapiai (1307 žodžiai)
  • Mantvydas
  • Automobile navigation system
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Automobile navigation system. (2015 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobile-navigation-system.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 18:32
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo