Automobilinės navigacijos sistemos


Įvadas. Atsiradimo istorija. Navigacijos sistemos sandara. Palydovai. Valdymo segmentas. Vartotojo imtuvas. Gps veikimo principas. Integravimas į kitas sistemas. Gps panaudojimas transporto priemonių sekimui ir apsaugai. Privalumai ir trūkumai. Privalumai. Trūkumai. Ateities perspektyvos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Nuo senų laikų žmonės keliaudavo, norėdami patirti nuotykių, atrasti kažką naujo, pažinti pasaulį iš arčiau. Tačiau jie susidurdavo su begale nesklandumų bei problemų, atsirasdavo daugybė klausimų, kurių atsakymai nebuvo patys iš lengviausių. Vienas iš labiausiai pasikartojančių klausimų keliaujant – Kur aš esu? Tai nebuvo paprastas klausimas, kurio atsakymas per amžių amžius buvo neatsakytas. Ši problema bene svarbiausia buvo jūrininkams, kurie plaukdami pasiklysdavo, jūrose nerasdavo kelio, sunkiai pasiekdavo kelionės tikslą, todėl buvo reikalinga sistema, kuri pagelbėtų keliaujant bei padėtų išvengti tragedijos. Iš pradžių atsirado kompasai, kuriais tam tikrą laikotarpį buvo patogu naudotis. (1 pav.) Vėliau atsiradus pirmiesiems automobiliams atsirado poreikis ir šioms transporto priemonėms sužinoti savo buvimo vietą.

  • Microsoft Word 2622 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (2605 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evaldas
  • Automobilinės navigacijos sistemos
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilinės navigacijos sistemos. (2013 m. Lapkričio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilines-navigacijos-sistemos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 07:48
×