Automobilinės pramogų sistemos


Įvadas. Pramoginių sistemų pažanga. Šiuolaikinės pramogų sistemos. Akustika. Automobilinis videoregistratorius. CD ir DVD įtaisai automobilyje. Pagrindinių automobilių markių naujausios pramogų sistemos. BMW. Honda. Opel. Audi. Mercedes-Benz. Toyota. Mano praktika su pramogine automobilio sistema. Išvados. Naudota literatūra.

Šiuolaikiniuose automobiliuose sparčiai diegiamos įvairios naujos technologijos bei pritaikomi anksčiau automobiliuose niekada nenaudoti techniniai sprendimai. Šiuo metu sparčiausiai plėtojama automobilinių pramogų ir informacinių sistemų rinka. Gamintojus tokias sistemas verčia diegti pirmiausia rinkos poreikiai – vairuotojų ir keleivių noras papildyti ir praturtinti važiavimo automobiliu malonumą. Pramoginės sistemos automobiliuose rūpi tiems, kuriems automobilis yra daugiau nei susisiekimo priemonė.

Studijavau kaip prie mano automobilio tv būtų galima prijungti buitinį priedėlį, nes analoginė antžeminė televizija buvo atjungta 2012m spalio 31d., ir tv nustojo transliuoti televizijos kanalus. Automobiliniai tv priedėliai taip pat yra sukurti, juos daug lengviau prijungti nei buitinius, bet pats pigiausias kainuoja 400lt. Radus šiokios tokios informacijos ir pasitelkus loginį mąstymą ir žinias, sugalvojau, kad reikia buitinio priedėlio, kuris naudotų ne daugiau 12V. Parduotuvėje radau tv priedėlį, kuris naudoja 5V, todėl teko sulytuot šiokią tokią mikroschemą, kuri stabilizuotų, kad į priedėlį patektų 5V, ne mažiau ir ne daugiau. Schemai prireikė: vieno stabilizatoriaus kuris pakeistų įtampą iš 12V į 5V, 2A; dviejų elektrolitinių kondensatorių 15V 220mkF, kad apsaugotų nuo įtampos šuolių; Radiatoriaus, kad aušintų mikroschemą. Taip pat prireikė konverterio iš Scart jungties į tulpinį, tam, kad su tulpiniais išėjimais lengviau, reikia mažiau laidų atsirinkinėti, taip pat, kad nereiktų ardyti tv priedėlio.

  • Microsoft Word 1399 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (2351 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gerardas
  • Automobilinės pramogų sistemos
    10 - 4 balsai (-ų)
Automobilinės pramogų sistemos. (2015 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilines-pramogu-sistemos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 21:22
×