Automobiliniai kranai


Automobiliniai kranai klasifikacija. Kranai referatas. Automobiliniu kranu tipai. Kranu tipai. Automobilinio krano darbo ipatumai. Kranu klasifikavimas. Daugiakriterine automobiliniu kranu analize. Automobilinių kranų rūšys. Kranų rūšys. Daugiakriterines analizes budai speros.

Įvadas. Automobilinių kranų hidraulinių įrenginių ypatybės. Kranų klasifikacija. Svarbiausi automobilinių kranų parametrai. Automobiliniai kranai su hidrauline sistema. Išvados. Naudota literatūra.

Kėlimo ir transportavimo mašinos skirtos gamybinėms ir pa¬galbinėms medžiagoms bei įvairiems kroviniams pakelti ir per¬gabenti iš vienos vietos į kita.

Įvairių pramonės šakų įmones aptarnaujantį transportą galima suskirstyti į dvi pagrindines grupes:

1) įmonės išorinį transportą

2) įmonės vidinį transportą.

Išoriniu įmonės transportu pristatomos įmonėms gamybinės ir pagalbinės medžiagos, kuras, reikalingi gaminiai ir pusfabrikačiai, o taip pat išvežami įmonėse pagaminti gaminiai. Išorinį įmonių transportą sudaro visos liaudies ūkyje naudojamos transporto rūšys — tai geležinkelių, automobilių, vandens ir oro l ransportas.

V i d i n i u įmonės transportu išorinio transporto at¬gabentos medžiagos, gaminiai bei pusfabrikačiai pristatomi j at¬skirus įmonės ceelms bei skyrius, jais atliekamos transportavimo operacijos tarp atskiru darbiniu agregatų, o taip pat gatava pro¬dukcija bei gamybos atliekos pristatomos j išorinio transporto pakrovimo vietas.

Visos transporto operacijos apima ne tik tiesioginį įvairių krovinių pergabenimą, bet taip pat ir jų pakrovimo bei iškrovimo darbus. Šiems darbams atlikti krovinių kėlimo-transportavimo maši¬nos, turi visą eilę specialių bei bendros paskirties pakrovimo - iškrovimo įtaisų ir jiems priklausančiu pagalbinių įrengimų.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2163 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donatas
  • Automobiliniai kranai
    10 - 1 balsai (-ų)
Automobiliniai kranai. (2012 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliniai-kranai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 10:27
×