Automobilio apsauginės dekoratyvinės detalės


Įvadas. Antikorozinis padengimas dugno ir ertmių. Cinkavimas. Lakas. Dažai. Chromas. Karbonas. Išvados ir apibendrinimai. Naudotos literatūros sąrašas.

Automobilio techninė būklė bei jo išvaizda tai yra pirma į ką atkreipia žmogus dėmesį prieš jį perkant ar turint ir eksploatuojant automobilį. Nepaisant to automobilis ar labai senas ar tik prieš pora metų iškeliavęs iš automobilių salono jis gali atrodyti gražiai, bet po tuo grožiu gali slypėti tam tikros bėdos bei negerovės kurios po tam tikro laiko išlys į dienos šviesą ir pasirodys visu savo gražumu, tai yra rūdys, nublukusi spalva, nuo korozijos paveiktas kėbulas kuriame formuojasi graužiamos skylės, automobilio kėbulo subraižymai bei kiti nemalonūs gamtos dariniai, kurie trumpina automobilio tarnavimo laiką grauždami jį iš išorės. Tad reikia pasirūpinti savo automobiliu ir prižiūrėti jį kad kiltų kuo mažiau žalos jam, ir mums būtų jis gražesnis. Apsauginės dekoratyvinės dangos ne tik apsaugo automobilį bet ir jam suteikia gražesnę išorinę išvaizdą, su kuria jis tampa ne toks vienodas nuo kitų automobilių, subtiliai gražesnis ir patrauklesnis akiai. Tokios dangos kaip lakas ar chromas labai paryškina automobilį tarp kitų ir padeda jam ilgiau išlikti „naujesniam“. Apsauginės dekoratyvinės dangos gali būti įvairios, tokios kaip lakas, cinkas, dažai, chromas ar antikorozija. Apie jas ir pakalbėkime išsamiau.

  • Transportas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 659 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2688 žodžiai)
  • Marius
  • Automobilio apsauginės dekoratyvinės detalės
    10 - 3 balsai (-ų)
Automobilio apsauginės dekoratyvinės detalės. (2013 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-apsaugines-dekoratyvines-detales.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 16:03
×