Automobilio BMW E39 diagnostika


Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Įvadas. Komforto sistemų diagnostika. Važiuoklės diagnostika. Kėbulo buklės įvertinimas. Variklio parametrų nustatymas. Stabdžių sistemos patikra. Variklio diagnostika. Išvados. Šaltiniai.


Automobilio diagnostika - tai procesas, kurios metu prie automobilio prijungiama diagnostikos įranga, kuri patikrina automobilio saugumą, variklio darbą, komforto sistemas. Atliekami kėbulo, važiuoklės, stabdžių patikros testai.

Automobilinės diagnostikos pagalba buvo patikrintos visos automobilyje esančios koforto sistemos. Patikros metu aptikome keletą gedimų, neveikė ABS stabdžių sistema, bei laisvų rankų įranga. Klaidos buvo pašalintos.

Pakėlus automobilį keltuvo pagalba patikrinimo mašinos važiuoklę. Šviestuvo pagalba pažiurėjome sunkiau prieinamas vietas, patikrinome ar gumos nėra suplyšusios ar kitaip pažeistos, ar spyruoklės nėra nutrūkusios. Rankomis paklibinus šarnyrus viskas atrodė tvarkoje, kai kurie iš jų buvo visiškai nauji ir švarūs, vadinasi nesenai buvo keisti. Iš amortizatorių alyva taip pat nebuvo išbėgusi, vadinas jie veikia tvarkingai. Tuo pačiu kol buvo pakeltas automobilis apžiurėjome visas galimas vietas alyvos nutekėjimui, bet likome nieko nepešia, viskas buvo švaru ir tvarkinga. Rezultatus suvedžiau į apačioje duota 2 lentelę.

Visą automobilį, kiekvieną detalę tikrinome dažų storio matuokliu BROSBERG P4. Daugelio dalių dažų storis yra virš normų, vadinasi juos buvo perdažomos ir nėra originalios. Pažiurėjus į rezultatus matome, kad dešinėje pusėje visos dalys buvo dažytos iš naujo nuo pagaminimo, iš to galetume spręsti, kad praeityje toje pusėje buvo auto įvykis.

Sekantis žingsnis atliekant mūsų automobilio BMW E39 diagnostiką, reikia atlikti variklio parametrų vertinimo. Tam naudosime A 740 diagnostikos stendą, OBD modulį ir ESI [TRONOC] 2.0 programą. Labai greitai buvo gauti realūs variklio duomenys, kad sužinotu ar jie yra normos ribose turime surasti butent šios markės normatyvus duomenų bazėje ir palyginti. Visi variklio rodmenys yra geri, greitu metu tik reiks pasikeisti akumuliatoriu dėl jo mažos įtampos. Visus gautus duomenis diagnostikos pagalba, bei nukopijuotus iš domenų bazės surašiau į 4 lentelę apačioje, kad galėtumet palyginti.

  • Microsoft Word 2759 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1457 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gytis
  • Automobilio BMW E39 diagnostika
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilio BMW E39 diagnostika. (2019 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-bmw-e39-diagnostika.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 08:51
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo