Automobilio diagnostikos zona ir maitinimo sistemos baras


Įvadas. Aprašymo skyrius. Bendrosios diagnostikos zonos ir maitinimo sistemos. Skaičiavimo skyrius. Gamybinės programos skaičiavimas. Darbininkų kiekio skaičiavimas. Zonos postų skaičiavimas. Remonto metodo pasirinkimas. Atliekamų diagnostikos darbų schema. Išvados. Informacinių šaltinių sąrašas.


Kursinio darbo tikslas: Suprojektuoti ir nubraižyti mikroautobusų ir lengvųjų automobilių detaliosios diagnostikos zoną D2 ir maitinimo sistemos prietaisų baro patalpų planus.

Bendrosios diagnostikos zonos ir maitinimo sistemos pritaisų remonto baro charakteristika.

Detaliosios diagnostikos zona, tai patalpa autotransporto įmonėje, kurioje transporto priemonėms atliekama diagnostika. Šioje zonoje gali būti sumontuota tokia technologinė įranga kaip:

Purkštukų ir aukšto slėgio kuro siurblio tikrinimo ir reguliavimo įrenginys

Purkštukų ir aukšto slėgio kuro siurblio tikrinimo ir reguliavimo įrenginys

čia:qv – valandinis vandens sunaudojimas vienvardžiam įrengimų vienetui, l/h = 1.5

q – vieno nepertraukiamai veikiančio vartotojo suslėgto oro sąnaudos, m3/n - 4

Bendrieji reikalavimai: Atliekant automobilių techninės priežiūros ir remonto darbus padidėja pavojus dėl neapsaugotų gamybinio inventoriaus judančių elementų, oro užterštumo išmetamosiomis dujomis, didelės drėgmės automobilių plovykloje, padidėjusio triukšmo, sukeliamo dirbant varikliui, ir t. t. Dėl šių priežasčių techninės priežiūros ir remonto darbus reikia atlikti tik tam skirtose vietose (postuose). Vietose, kur juda automobiliai, turi būti reikiami ženklai, šviesos ir garso signalizacija.

  • Microsoft Word 935 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 35 puslapiai (3876 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Automobilio diagnostikos zona ir maitinimo sistemos baras
    10 - 1 balsai (-ų)
Automobilio diagnostikos zona ir maitinimo sistemos baras. (2018 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-diagnostikos-zona-ir-maitinimo-sistemos-baras.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 02:16
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo