Automobilio duomenys


Įvadas.Rato spindulio ir pasipriešinimo riedėjimui jėgos skaičiavimas. Reikalingos variklio galios skaičiavimas. Variklio išorinės charakteristikos sudarymas. Pagrindinės pavaros ir pavarų dėžės perdavimų skaičiaus parinkimas. Traukos skaičiavimai skirtingomis pavaromis. Pasipriešinimo jėgų skaičiavimas. Dinaminio paso sudarymas.


Šiame darbe mes naudosime parašytus automobilio duomenis, kuriais naudosimės, tai : automobilio masė, maksimalus automobilio greitis, variklio galingumas, variklio apsisukimų skaičius, greitis, ratų matmenys, maksimalus variklio sukimo momentas ir apsisukimai, prie kurių tas momentas yra, padangos aukštis, plotis ir ratlankio skersmuo. Taip pat automobilio aukštis ir plotis,bei aerodinaminio pasipriešinimo koeficientas. Turėdami šiuos duomenis apskaičiuosime ratų riedėjimui pasipriešinimų jėgas, apskaičiuosime variklio galią, bet jo išorinė charakteristiką. Parinksime pagrindines pavaros ir pavarų dėžės perdavimo skaičių, kuriomis apskaičiuosime traukos jėgas. Sudarysime automobilio dinaminį pasą. Apskaičiave visus šiuos uždavinius sužinosime kokia pavara ir kokiu greičiu automobilis gali įvažiuoti į tam tikra kalną ar automobilio variklis nėra per silpnas traukti tam tikro krovinius baigus šią namų darbo užduotį turėsime turėti supratimą kaip tai atlikti. Žinoma, mūsų apskaičiavimai gali nebūti tikslūs, nes naudosimės senomis taisyklėmis, kurios yra skirtos apskaičiuoti seniems automobiliam tokiekm kurie dar neturi turbo kompresoriaus.

  • Transportas Namų darbas
  • Microsoft Word 63 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1470 žodžiai)
  • Dovydas
  • Automobilio duomenys
    10 - 3 balsai (-ų)
Automobilio duomenys. (2012 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-duomenys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:52
×