Automobilio gamintojo nustatyti techninio eksploatavimo reikalavimai


Automobilio techniniai duomenys. Privalomi techninės priežiūros darbai. Pagal poreikius atliekami techninės priežiūros darbai. Dažniausiai pasitaikantys variklio gedimai ir jų ryšys su technine priežiūra. Kiti dažniausiai pasitakantys automobilio gedimai ir jų ryšys su technine priežiūra. Techninės būklės parametrų įtaka degalų sanaudoms, važevimo saugumui, komfortui ir aplinkosaugai. Technologinės priežiūros įmonės gamybinių patalpų palnas su technologinių įrenginių išdėstymu. Išvados. Naudota literatūra.


Kiekvienas automobilių gamintojas nustato privalamosios techninės priežiūros darbų sarašą, pagal kurį yra keičiami vieni ar kiti autmobilio mazgai. Dažniausiai detalės keitimą nustato nuvažiuotas atstumas, tačiau gali būti matuojama ir pagal naudojimo laiką, metais, mėnesiais ar kitaip.

4. DAŽNIAUSIAI PASITAIKANTYS VARIKLIO GEDIMAI IR JŲ RYŠYS SU TECHNINE PRIEŽIŪRA

5. KITI DAŽNIAUSIAI PASITAKANTYS AUTOMOBILIO GEDIMAI IR JŲ RYŠYS SU TECHNINE PRIEŽIŪRA

Viena didžiausio šio modelio problema tai elektros sistema, ji labai nekokybiška ir dažnai gendanti, pradedant nuo elekentariausių posukių iki valdymo bloko. Savo praktikoje labai daug problemų turėjau su šiuo modeliu, teko daug kartu apsilankyt autoservise dėl elementarių dalykų. Šio modelio išlaikymas gan bragus del šių gedimų, todel verta apgalvoti ar pirki tokį automobilį.

6. TECHNINĖS BŪKLĖS PARAMETRŲ ĮTAKA DEGALŲ SANAUDOMS, VAŽEVIMO SAUGUMUI, KOMFORTUI IR APLINKOSAUGAI

Nepakeistas oro filtras didina kuro sąnaudas, sumažina variklio trauką, didina teršimą.

Pakabos sudilimas daro didelę įtaką važiavimo saugumui, automobilio valdymui ir stabilumui.

Nepakeistas kuro filtras apsunkina kuro siurblį degalų tiekimui, sumažėja trauka

Šiuolaikinių automobilių priežiūrai reikalinga didžiulė įrankių gausa, nuo diagnostikos sistemų, iki specifinių atsuktuvų, bei ne įprastų įrankių bei antgalių.

Norint, kad automobilis tarnautų kaip nustato gamintojas reikia jį prižiūrėti pagal instrukcijas, kurias nurodo taip pat pagaminto automobilio atstovybės - koncernai. Jei transporto priemonė bus prižiūrima pagal visus nuostatus, sumažės kitos eksplotacinės išlaidos, nebus dažnų gedimų susijusių su technine priežiūra. Reikia paminėti ir tai, kad techninis aptarnavimas remesi ne vien į pačia automobilio techninę būklę, bet ir į saugumą bei komfortą, kas tikrai leidžia jaustis maloniau jūsų eksplotuojamoje transporto priemonėje. 

  • Transportas Referatas
  • Microsoft Word 165 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1251 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paulius
  • Automobilio gamintojo nustatyti techninio eksploatavimo reikalavimai
    10 - 1 balsai (-ų)
Automobilio gamintojo nustatyti techninio eksploatavimo reikalavimai. (2017 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-gamintojo-nustatyti-techninio-eksploatavimo-reikalavimai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:54
×