Automobilio generatoriaus stendas


Turinys. Techninė užduotis. Santrauka. Įvadas. Projektavimas. Idėjos paieška, raktiniai žodžiai / sąvokos analogai, jų analizė, apibendrinimas. Projektuojamo produkto analogų vaizdai. Kuriamo gaminio grafinis vaizdas. Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos / ištekliai. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Išvados. Informacijos šaltiniai. Spausdinti informacijos šaltiniai. Elektroniniai informacijos šaltiniai.


Renkantis TB egzamino temą, sunkiausia buvo nuspręsti ką pasirinkti, kad ir savo žinias pagilinti ir būtų nauda ateinančioms kartoms. Pagrindinis tikslas paruošti automobilio generatoriaus stendą. Teko jį kruopščiai išvalyti, pilnai išardyti ir viską isvalyti. Medžio apdirbimo dirbtuvėse išsipjoviau plokštę ir mokytojas ją laminavo. Pasitaręs su mokytoju, ant paruoštos plokštės išdėsčiau atskiras generatoriaus dalis. Pasižymėjau kur išgręžti skylutes mazgų tvirtinimui, išgręžiau ir pritvirtinau su įtempėjais. Parašaiau, atsispausdinau detalių pavadinimus ir juos su lipnia juostele priklijavau. Darbo tikslas buvo išsiaiškinti generatoriaus sandarą, veikimo principą, pagilinti savo žinias ir palikti mokyklai kaip mokymo priemonę. Visi darbai buvo sėkmingai visi atlikti.

Technologijų brandos egzaminui, reikėjo pasirinkti automobilio mazgą ir paruošti stendą. Buvo sunku išsirinkti norimą mechanizmą nes automobilyje yra daug sudėtingų mechanizmų ir apie visus norisi žinoti. Domino automobilio elektrinė dalis ir mąsčiau pasirinti starterį, generatorių arba uždegimo sistemą. Mano automobilio generatorius nekraudavo akumuliatoriaus, todėl, neturėdamas žinių ir praktinių įgūdžių automobilį nusprendžiau nugabenti pas meistrus, kad suremontuotų generatorių. Tad nusprendžiau susirasti neveikiantį generatorių, kad pagilinti savo žinias. Daugelis varžtų buvo labai paveikti korozijos, tad teko daug ką pjaustyti, kad išardyčiau jį.

Kadangi generatoriai naudojami visuose automobiliuose, tai yra naudinga žinoti būsimiems automechanikams. Generatoriaus stendas bus kaip vaizdinė mokymo priemonė.

Galinis automobilio reduktorius nuo priekinio reduktoriaus , beveik nesiskiria, jų konstrukcija ir veikimo principai yra identiski.

  • Technologijos Aprašymas
  • Microsoft Word 6456 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1387 žodžiai)
  • Mokykla
  • Arnce
  • Automobilio generatoriaus stendas
    10 - 4 balsai (-ų)
Automobilio generatoriaus stendas. (2016 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-generatoriaus-stendas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 08:13
×