Automobilio Honda Accord važiuoklės sistemos TP ir ER technologijos sudarymas


Įvadas. Analitinė dalis. Važiuoklės konstrukcinių elementų ir eksploatacinių salygų analizė. Gedimų tikimybė. Amortizatorius. Pusašis. Stabilizatorius. Stebulė. Honda accord priekinės važiuoklės detalių gedimo intensyvumas. Patikimumo apskaičiavimas. Technologijų apžvalga, kurių pagalba atliekama automobilio Honda accord priekinės važiuoklės TP ir ER. Technologinė dalis. Automobilio sistemos ar mazgo techninės priežiūros, gedimo suradimo schemų sudarymas. Automobilio Honda Acord remonto proceso analizė, pagal nustatytą poreikį, pateikiant algoritmus ir detalią analizę. TP ir R technologinės įrangos ir įrankių parinkimas. TP ir R technologinių kortelių sudarymas (diagnostikos, techninės priežiūros, remonto). Automobilio Honda Accord priekinės pakabos techninė priežiūra. Automobilio Honda accord pakabos sistemos technologinė kortelė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Kursinio darbo tema - pasirinkta automobilio Honda Accord priekinės pakabos sistema, o automobilio gedimas - pašalinis garsas priekinėje pakaboje.

DARBO TIKSLAS: Įgyti įgūdžių automobilių techninės priežiūros, diagnostikos ir remonto technologijose. Spręsti teorines, taikomojo pobūdžio ar praktines problemos. Ugdyti analitinio darbo įgūdžius.

1.1 Gedimų tikimybė.

1.2.2. Technologijų apžvalga, kurių pagalba atliekama automobilio Honda accord priekinės važiuoklės TP ir ER

2.1. Automobilio sistemos ar mazgo techninės priežiūros, gedimo suradimo schemų sudarymas

Automobilio Honda accord pakabos sistemos TP, ER ir R proceso analizės etapai:

Automobilio priėmimas ir priėmimo akto pasirašymas, kuriame nurodomi tikslūs automobilio gedimai ir numatomas automobilio remontas.

Surinkimo vieneto valymo metu gali būti pastebėti elemento pažeidimai ar net gedimo priežastis.

Ardyti tvarkingai ir atsakingai, turėti ardymo schemą ir ja vadovautis.

Atlikti šį darbą užtruko 1:17 val.. Darbo metu buvo priekinės spyruoklės. Viena spyruoklė buvo lūžusi, todėl ją reikėjo keisti. Pakeitus automobilio spyruokles automobilis nebeturėjo pašalinio garso.

Atlikus kursinį darbą buvo įgyta praktinių ir teorinių žinių apie: Automobilio pakabą ir jos sistemas nuo kurių priklauso vairavimo komfortas, saugumas bei automobilio ilgaamžiškumas.

Laiku ir tinkamai atliekant sistemų techninę priežiūrą ir einamajį remontą galima sulėtinti fizinius bei cheminius procesus kaip: dilimas, medžiagų senėjimas, nuovargis ir kitus. Išvengiant gedimų, automobilis tampa patikimesnis, taip pat ilgiau ir saugiau eksploatuojamas. Techninės priežiūros metu anksčiau pastebimi gedimai kol jie nesukėlė didesnės žalos. Svarbiausia gedimus atrasti dar jiems nepadarius didelės žalos. Šalinant gedimus - remontuojant mazgai išardomi, pakeičiamos arba remontuojamos jų detalės. Po remonto mazgai surenkami, išbandomi ir sureguliuojami.

Kursinio darbo metu buvo: išnagrinėti Honda Accord priekinės pakabos sistemos konstrukciniai elementai, apskaičiuota gedimų tikimybė, apžvelgta sistemos techninė priežiūra ir einamasis remontas, sudarytos automobilio diagnozavimo ir remonto schemos, parinkta tinkama įranga ir įrankiai gedimams pašalinti, sudarytos sistemos techninės priežiūros, diagnostikos ir remonto techninės kortelės, apskaičiuotas remonto sąmatas,

Paskaitų metu įgautos žinios buvo tikslingai panaudotos darbo metu, įvykdyta tai ko buvo ir siekta, problema išspresta.

  • Microsoft Word 360 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (2683 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tautvydas
  • Automobilio Honda Accord važiuoklės sistemos TP ir ER technologijos sudarymas
    8 - 1 balsai (-ų)
Automobilio Honda Accord važiuoklės sistemos TP ir ER technologijos sudarymas . (2019 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-honda-accord-vaziuokles-sistemos-tp-ir-er-technologijos-sudarymas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 00:33
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo