Automobilio “Nissan LEAF” apžvalga


Automobilio “Nissan LEAF” apžvalga. Studijų dalyko „Hibridinės transmisijos“ referatas. Įvadas. Elektromobilių stotelių pasiskirstymas Lietuvoje. Nissan leaf. Trumpa automobilio apžvalga. Automobilio baterija. Pagrindiniai prietaisai bei jų funkcijos. Naujojo Nissan LEAF patobulinimai nuo pirmtako. Nissan LEAF ir BMW 530 palyginimas. Nissan LEAF techniniai duomenys. Išvados.


Automobilio “Nissan LEAF” apžvalgaStudijų dalyko „Hibridinės transmisijos“ referatas.

Elektromobilis –automobilis, varomas vienu ar daugiau elektriniu varikliu. Pirmieji elektromobiliai pasirodė apie 1880 m. 2015 m. visame pasaulyje tokius automobilius siūlė 30 kompanijų. Daugiausiai jų parduodama JAV, Japonijoje, Kinijoje ir Vakarų Europoje. Nissan Leaf - kaip suformuluotas pavadinimas "LEAF", kuris reiškia “leading environmentally-friendly affordable family car” išvertus iš anglų kalbos reiškiantis “pirmaujantis ir aplinkai nekenksmingas šeimai prieinamas automobilis”.

Elektromobilio elektrinė pavarų dėžė gamina automobilio galią vietoj variklio. Tai yra galios šaltinis kuris turi labai mažą vibraciją. E-transmisijos pagrindiniai komponentai, buvo sukurti taip, kad įveiktų visas oro sąlygas visame pasaulyje ir atitiktų aukšta kokybę bei ilgaamžiškumą. Nissan LEAF elektros sistema susideda iš 11 pagrindinių dalių.

Automobilis varomas su 24 kWh baterija (naudojama akumuliatoriaus talpa yra apie 21,3 kWh ). Sunkiausia dalis elektromobiliuose yra baterija, todėl LEAF dizainas suprojektuotas taip, kad baterija būtų po sėdynėmis ir taip išlaikomas svorio centras ir kaip įmanoma padidinamas struktūrinį standumas, palyginti su įprastinių penkių durų hečbekais. Tikimasi, kad po 10 metų akumuliatorius išlaikys 70-80% savo pajėgumo.

  • Inžinerija Skaidrės
  • MS PowerPoint 12384 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (523 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurimas.jankauskas@gmail.com
  • Automobilio “Nissan LEAF” apžvalga
    10 - 1 balsai (-ų)
Automobilio “Nissan LEAF” apžvalga. (2017 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-nissan-leaf-apzvalga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 22:29
×