Automobilio salono valymas verslo planas


Reziume. Verslo idėja. Marketingas. Rinkos analizė. Vartotojai. Konkurentai. Kainos nustatymas. Reklama. Pardavimų prognozė. Paslaugos planas. Darbo procesas. Įrengimai. Medžiagos. Komunaliniai mokesčiai. Įrengimų nusidėvėjimas. Tiekėjai. Organizacinis planas. Darbuotojų pareigos ir reikalavimai. Darbuotojų darbo užmokestis. Valdymo struktūra. Darbuotojų darbo laikas. Patalpų planas. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir šaltiniai. Veiklos sąnaudų prognozė. Pelno (nuostolio) ataskaita. Balansas. Ekologija. Rizikos įvertinimas. Darbų sauga. Literatūra.

Aš įkursiu individualią įmonę – automobilių vidinio valymo saloną “Švaruma”. Šią verslo idėją pasirinkau todėl, kad dar neteko matyti vien tik vidinio valymo paslaugas atliekančių salonų. Dauguma autoservisų atlieka daug funkcijų, dažniausiai nespėja atlikti visų darbų punktualiai, o mano salonas, turintis vieną svarbią funkciją, viską suspės laiku ir darbą atliks kruopščiai, kokybiškai, kad patenkintų vartotojo lūkesčius. Įmonę planuoju įkurti savo gimtajame mieste Ukmergėje, Kauno g. 61, kadangi tai yra lengvai pastebima, patogi vieta, yra kooperatiniai garažai. Pasisekė tas, kad garažas, kuriame kursiu salona, yra mano mamos, reikės mokėti tik už komunalinius mokesčius.

Idėjų turiu daug, taigi manau, jog mano įmonė klestės, bus pelninga.

Salono lankytojus žadu stebinti įvairiomis akcijomis, specialiomis taikomomis nuolaidomis, kad pritrauktų kuo daugiau dėmesio. Tai bus ne tik pirmuosius mėnesius, kaip daro dauguma įmonių, bet įvairias nuolaidas taikysiu visus įmonės gyvavimo metus.

Samdysiu tik gerus, kvalifikuotus darbuotojus, taipogi apmokysime moksleivius-praktikantus. Lėšų įmonės įkūrimui turiu pati, kadangi šią idėją puoselėjau daug laiko ir dėl to daug stengiausi, dirbau.

Tikiu, kad viską atliksiu tinkamai ir mano įmonė neš daug pelno.

Šiuo metu dauguma žmonių turi automobilį, kiti net po du ar daugiau. Didžioji dalis vairuotojų nesugeba ar neturi laiko susitvarkyti savo automobilio vidaus, jį tinkamai išvalyti. Taigi manau, jog mano automobilių vidinio valymo salonas bus labai parankus verslas, kadangi tai pirmasis Ukmergėje salonas, turintis vieną funkciją, kurią atliks greitai ir kokybiškai.

Svarbiausias rinkos santykių subjektas yra vartotojas. Vartotojai yra pirkėjai, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, išsilavinimo, gyvenimo būdo ir pan.

Potencialūs vartotojai būtų 18-30 metų vairuotojai, kurie automobilių valymui neturi laiko arba negali patys susitvarkyti. Jie mieliau savo laisvalaikį paskirtų mokslams, šeimai ar kitiems poreikiams tenkinti. Norėdami sužinoti vartotojų būsimą elgseną, jų norus, padarėme visiems gerai žinomą būdą – apklausą.

Apklausėme 100 respondentų. Anketa buvo sudaryta iš 5 klausimų, kurie yra pakankamai išsamūs ir aiškūs, kad būtų galima padaryti atitinkamas išvadas. Klausimais buvo bandoma išsiaiškinti rūpima informacija – t.y. ar respondentai naudotųsi salono teikiamomis paslaugomis, ar kaina yra prieinama, ir kita panašia informacija, kuri objektyviau atspindėtų paslaugų poreikį Ukmergėje.

“Švaruma” verslo idėjos anketiniai duomenys.

Tyrimo tikslas – sužinoti pirkėjų poreikius, teikiamas pirmenybes. Anketa – anoniminė.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (2414 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karina
  • Automobilio salono valymas verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Automobilio salono valymas verslo planas. (2015 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-salono-valymas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:23
×