Automobilio stabdžių sistemos pjūvis Technologijų brandos egzamino darbo aprašas


Techninė užduotis. Santrauka.Aprašymas. Įvadas. Projektavimas. Idėjos paieška, raktiniai žodžiai / sąvokos analogai, jų analizė, apibendrinimas. Konstravimas. Analizė. Technologiniai procesai. Išvados. Informacijos šaltiniai. Spausdinti informacijos šaltiniai. Elektroniniai informacijos šaltiniai.


Šis darbas buvo pasirinktas, nes su juo dažnai tenka susidurti daugeliui mechanikų.. Susiradus mazgą teko jį kruopščiai nuvalyti, pilnai išardyti ir viską isvalyti. Išvalius nudažyti ir viska po dažymo surinkti pagal gamintojo standartus ir pagaminti šiam mazgui stendą.

Technologijų brandos egzaminui, reikėjo išsirinkti kokį nors automobilio mazgą. Tai buvo ganėtinai sunku, nes nežinojau kas būtu man naudinga, bet nesunku būtu rasti buvo keli variantai vienas iš jų tai vairo kolonėlė arba turbo kompresorius. Tai galiausiai pasirinkau automobilio galiniu stabdžių suporta. Šis mazgas labiausiai sudomino todėl, kad jis yra visuose automobiliuose ir su šiuo mazgu ne dažnai kyla problemu.

Kadangi stabdžiu suportas naudojami visuose automobiliuose, tai yra naudinga žinoti būsimiems automechanikams. Stabdžių suporto stendas bus kaip vaizdinė mokymo priemonė.

Generatoriaus stendo idėja kilo, nes buvau juo susidomėjęs ir norėjau pagilinti savo žinias.

Suporto stūmokliukas - reikalingas spausti stabdžių trinkelias prie stabdžių disko.

Stabdžių suporto riebokšlis - reikalingas, kad laikytų stabdžių skystį suporte ir neleistų jam prasisunkti pro stabdžių cilindriuką.

Stabdžių suportas spaudžia stabdžių trinkeles prie stabdžių disko ir taip automobilis stabdomas.

Kiekvienas automobilis turį stabdžiu suportus. Jų būna skirtingų, skiriasi tvirtinimo budas, dydis, bet jų veikino principas toks pats.

  • Microsoft Word 2128 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1104 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Karolis
  • Automobilio stabdžių sistemos pjūvis Technologijų brandos egzamino darbo aprašas
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilio stabdžių sistemos pjūvis Technologijų brandos egzamino darbo aprašas . (2017 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-stabdziu-sistemos-pjuvis-technologiju-brandos-egzamino-darbo-aprasas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 03:48
×