Automobilio važiuoklės saveika su keliu


Įvadas. Mašinų technologinių ir operacijų analizė. Darbinio veleno pavaros parinkimas. Darbo sąlygų ir pravažumo analizė, varytuvo tipo parinkimas. Darbinės mašinos greičiai. Transmisijos elementų parinkimas ir parametrų skaičiavimas. Pasipriešinimo varžos. Traukos jėga ir sukimo momentas. Variklio parinkimas. Sankaba ir jos hidraulinis stiprintuvas. Hidraulinis sankabos stiprintuvas. Pavarų dėžės tipas ir perdavimo skaičiai. Skirstymo dėžė. Kardaninės pavaros skaičiavimas. Kryžmės atsparuminiai skaičiavimai. Šakutės atsparumo tikrinimas. Išdrožiniai sujungimai. Darbo mašinų stovumo skaičiavimas. Stabdžių skaičiavimas. Skaičiavimai individualiai užduočiai. Literatūra.

Dabartiniais laikais didžiąją dalį įvairių darbų atliekama su mašinų pagalba kurios sąveikauja su keliu todėl renkantis darbo padargą ar darbo mašiną būtiną atkreipti dėmesį į kelio ar grunto pasipriešinimus sukeliamus transporto priemonei kad būtų galimą atlikti užduotus darbus kuo efektyviau ir greičiau. Šiame kursiniame projekte bus analizuojama ir projektuojama universali darbo mašina su prikabintu padargu kurie dirbs keliuose ir šalikėlėse. Pagal duotus parametrus įvertinsime darbo aplinkos pagrindo sukeliamas pasipriešinimo jėgas bei kitus parametrus.

  • Microsoft Word 552 KB
  • 2014 m.
  • 38 puslapiai (3565 žodžiai)
  • Universitetas
  • Žygimantas
  • Automobilio važiuoklės saveika su keliu
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilio važiuoklės saveika su keliu. (2014 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-vaziuokles-saveika-su-keliu.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:33
×