Automobilio Vw caddy eksploatavimo ir remonto kursinis darbas


Įvadas. Priežiūros technologija. Techninių priežiūrų periodiškumas ir darbų apimtis. Darbuotojų skaičius. Darbo postų skaičius. Pagalbinių darbų postai. Įranga, prietaisai ir įrankiai. Padalinio plotas. Energetika. Pagrindinės medžiagos ir atsarginės detalės naudojamos procese. Automobilio techninės priežiūros darbų technologiniai procesai. Techninės priežiūros darbų organizavimas. Darbo proceso organizavimas. Darbo ir poilsio režimas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Sparčiai gausėjant Europoje naujų automobilių paklausai, senų automobilių skaičius vis mažėja. Naujos kartos automobiliai yra sudėtingesnės konstrukcijos, todėl juos norint gerai ir patikimai remontuoti reikia parinkti naują įranga, įrengimus, reikia aukštesnės kvalifikacijos darbuotojų kurie sugebėtų remontuoti naujos kartos automobilius.

Kad remonto darbų našumas padidėtų ir automobiliai būtų gerai techniškai sutvarkyti, reikia mechanizuoti ir automatizuoti techninio aptarnavimo bei remonto darbus. Labai svarbu, kad būtų teikiami kokybiška remonto darbai, nes taip padidėja automobilių darbo efektyvumas.

Gerą automobilių techninį lygį galima pasiekti tik nuolat tobulinant automobilių ir agregatų remonto organizavimą.

Projekto objektas: VW CADDY techninės priežiūros ir remonto technologijos sukūrimas.

Projekto tikslas: Suprojektuoti VW CADDY techninės priežiūros ir remonto technologiją.

Darbo uždaviniai:

1.Parinkti gamybinę įrangą;

2.Apskaičiuoti energetiką;

3.Apskaičiuoti dirbančiųjų sudėtį, pagalbinių ir vadovaujančių darbuotojų kiekį;

4.Parengti posto planą.

Atliekant šį projektavimą buvo naudojami informacijos šaltiniai: metodiniai nurodymai; techninė literatūra; žinynai; stebėjimas; interneto prieiga.

Rengiant vw caddy automobilių priežiūros ir remonto technologinį projektavimą buto atliekami metodiniai būdai: duomenų analizė; dokumentų rinkimas; sintezė.

Pagal pateiktą automobilio markę ir kas bus remontuojama, suprojektuotas lengvųjų automobilių vw caddy remonto padalinys. Pirmiausia pagal kursinio projekto užduotį buvo atliktas, reikalingų darbuotojų suskaičiavimas ir apskaičiuotas padalinio plotas; sudarytas techninės priežiūros ir remonto planas; suskaičiuoti reikalingi energetiniai ištekliai; parinkta reikalinga įranga automobilių priežiūrai ir remontui.

  • Microsoft Word 1177 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (4605 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vytautas
  • Automobilio Vw caddy eksploatavimo ir remonto kursinis darbas
    10 - 10 balsai (-ų)
Automobilio Vw caddy eksploatavimo ir remonto kursinis darbas. (2015 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobilio-vw-caddy-eksploatavimo-ir-remonto-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 14:54
×