Automobilių aptraukimas plevele verslo planas


Verslo plano santrauka. Rinka ir rinkodara. Konkurencijos analizė. Marketingo veiklos planas. Paskirstymo kanalai. Reklama ir skatinimas. Gamybos (paslaugos teikimo) organizavimas. Transportas. Tiekėjai. Atsargos. Personalas. Įmonės darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra.


Įmonė vartotojams siūlo keisti automobilių kėbulo spalvą pasirinkta, kuri bus pakeista plėvelės aptraukimo principu. Šis būdas pigesnis už dažymą, bei nusibraižius automobiliui – plėvelę galima nuplėšti ,taip gražinama pradinė automobilio spalva. Be kėbulo spalvos keitimo bus teikiama ir langų tamsinimo paslauga.

Pagrindinis įmonės tikslas – gauti pelną, kapitalą verslo plėtrai, bei įsitvirtinti rinkoje. „AutoSpalva“ bus įkurta Daugėduose, todėl konkurencija bus jaučiama tik iš aplinkinių miestelių. Taigi konkurencija netrukdys verslui.

Potencialūs vartotojai – visi gyventojai (18 – 50 metų), turintys automobilį. Po kelerių metų planuojama priimti naują darbuotoja, kurio darbu padidinsime darbų atlikimo apimtį. Lėšų įmonės isteigimui planuojama gauti iš banko pasiėmus paskolą. Taip pat suremontuoti pastatą, nupirkti reikiamus įrankius bei automobilį.

Įmonės pavadinimas “AutoSpalva”. Tai automobilio spalvos keitimo ir langų tamsinimo servisas. Įmonės juridinis statusas – individuali įmonė.

Individuali įmonė “AutoSpalva” ketina suteikti spalvos keitimo ir langų tamsinimo paslaugas neatsižvelgiant į automobilio markę ar amžių.

„AutoSpalva“ naudos kokybiškas medžiagas ir atliks kokybiškus darbus.

Mūsų įmonės vizija –tapti patikima, gerai žinoma bei nukonkuruoti aplinkiniuose miesteliuos esančias įmones.

Kiekvienos įmonės veikloje yra rizika, kad kas nors nepasiseks - atsitiks kas nors netikėta. Rinka Daugėdų miestelyje labia palanki mano kuriamam verslui nes konkurento būtent čia nėra. Todėl kainos atliktų darbų gali būi truputį aukštesnės. Klientai rinksis arčiau esantį autoservisą kuris atliktų klijavimo darbus. Arčiausiai teikianti panašias paslaugas įmonė yra už 30 km. nuo Daugėdų.

Autoservisas teikiantis klijavimo paslaugas arčiausiai konkurentų turės tik už 30 km. atstumo,todėl konkurencija bus menka .

Mūsų įmonė žada pasiūlyti vartotojams platų plėvelių spalvų asortimentą. Klientui galėsime parodyti kaip atrodys jo automobilis vienokia ar kitokia spalva,tai parodarysime kompiuterinės programos pagalba. Taip klientui bus lengviau apsispręsti kokios spalvos automobilio norėtų.

Paslaugas teiksime tik mūsų autoservise.. Klientai galės susitarti telefonu dėl išankstinio paslaugų užsakymo ir tada jos bus atliekamos be eilės.

  • Microsoft Word 150 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1876 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kazys
  • Automobilių aptraukimas plevele verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilių aptraukimas plevele verslo planas. (2016 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-aptraukimas-plevele-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 07:09
×