Automobilių detalės verslo planas


Įvadas. Verslo aprašymas. Firmos istorija. Verslo srities aprašymas. Verslo tikslai. Produkto aprašymas. Marketingas. Konkurencijos analizė. Rinkos apžvalga. Reklama ir pardavimo skatinimas. Gamyba. Paslaugų teikimas. Patalpos, įrenginiai ir kitos priemonės. Tiekėjai. Valdymas. Personalo parinkimas ir pareigos. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Prielaidos ir rizika. Finansai. Pelno ataskaita. Lūžio taško analizė.

Planuojama įdarbinti aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandą, kuri turės ilgametę darbo patirtį vykdant projektus, aukštų technologijų srityje ir kurs naujas, patobulintas automobilių, ūkio technikos detales.

Tapti aukštų technologijų veiklą vykdančių įmonių Šiaurės-Rytų Europos šalių lydere, kuri bendradarbiaudama su automobilių, ūkio technikos gamintojais, dalyvautų procesinio kūrimo bei tyrimų sąveikoje, kuriant naujas, patobulintas detales ir nuolat didinti savo eksporto potencialą į užsienio rinkas.

Investuoti į technologijų plėtrą, kuri leistų sukurti naujų, patobulintų automobilių, ūkio technikos modelių detalių prototipus.

UAB „Stellar part" įmonė, kurios galutinis produktas-naujos automobilių, ūkio technikos pramonei skirtos detalės. UAB „Stellar part" veikla apima technologinę plėtrą, kuomet siekiama sukurti naują užsibrėžtą detalę, kuri prisidėtų prie naujų, patobulintų automobilių, ūkio technikos modelių realizavimo gamyboje bei pateikimo rinkoje.

Tvirtinimas variklio, tarpinės ir riebokšliai, velenėliai, paskirstymo velenėlis, grandinė paskirstymo velenas, alkūninis velenas ,švaistiklis, žiedai, stūmoklis, įdėklai, karteris, karteris, karterio sandarinimo žiedas, apsauga nuo perkaitimo, žiedas sandarinimo, galvutė, galvutės varžtas, hidrokompensatorius, vožtuvai, vožtuvų įvorės, kolektorius, įsiurbimo, išmetimo, smagratis, gilzė, siurblys tepalo, blokas variklio, tepimo sistemos dalys, turbinos ir kompresoriai, kitos detalės.

Visos prekės bus parduodamos parduotuvėje, e-parduotuvėje, didmenine ir mažmenine prekyba autoservisams Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Įmones gaminiai tai pat bus eksportuojami ir į vakarų Europą.

Visų prekių kainoms nustatyti įmonė naudos antkainio metodą. Prie prekės išlaidų pridedamas 50% antkainis. Nors atsižvelgiama ir į šias kainų strategijas:

konkurentų stebėjimas. Įmonė atsižvelgs į kokybės, dizaino ir kitus skirtumus, kurie lems ar įmonė didins ar mažins kainą savo gaminiams.

kainos nustatymas naudojant nuolaidas.

naujos prekės kainos nustatymo strategija. Įvedant naują prekę į rinką nustatoma nedidelė kaina, norint pritraukti didesnį kiekį pirkėjų skaičių ir didinti gamybos mastą.

  • Microsoft Word 772 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (1767 žodžiai)
  • Universitetas
  • Robertas
  • Automobilių detalės verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Automobilių detalės verslo planas. (2015 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-detales-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 19 d. 17:29
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!