Automobilių diagnostika (2)


Kam skirta ESI [tronic] programa? Nuo ko priklauso kiek automobilių bus rasta programoje paleidus paiešką. Kaip paskaityti Bosch detalės ar mazgo aprašymą? Kaip surasite, kokia kita detale galima pakeisti Bosch detalę ar mazgą. Pateikite pavyzdį. Kaip koduojamos atsarginės dalys ESI [tronic] sistemoje?


Naudodamiesi ESI [tronic] programa atsakykite į žemiau pateiktus klausimus. Suraskite ir sudėkite iliustracijas (nefotografuokite ekrano fotoaparatu. Naudokitės klavišu „Print Scrn“ ir klavišais „Ctrl + V“). Atsakymus pildykite į individualios užduoties klausimyną.

Studentai gali pasirinkti automobilio markę, modelį savarankiškai. Grupėje negali būti pasirinkti tokie patys automobiliai. Rekomenduotina, kad automobiliai būtų Europos gamintojų produkcija. Galima rinktis ir ne Europoje pagamintus automobilius, tačiau apie juos Bosch duomenų bazėje gali būti per mažai informacijos norint atsakyti į visus klausimus. Pasirinkus senesnį negu 15 metų automobilį, informacijos taip pat gali būti per mažai. Jeigu, atsakyti į klausimą apie pasirinktą automobilį, informacijos duomenų bazėje nėra, tam klausimui atsakyti pasirenkate kitą automobilį, ir į klausimą atsakote.

Ši programa skirta diagnozuoti gedimus, rasti remonto sprendimo būdus, rasti tinkamas dalys ir jų analogus.

Return to previous window on same level. Grįšti į praitą langą tam pačiame lygije

Go to next window or to previously exited window on same level. Eiti į sekantį langą arba prieš tai uždarytą langą tame pačiame lygije

  • Microsoft Word 5721 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (752 žodžiai)
  • Kolegija
  • Domantas
  • Automobilių diagnostika (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Automobilių diagnostika (2). (2018 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-diagnostika-2.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 28 d. 03:23
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo