Automobilių diagnostika


Transporto referatas. Gedimas. Kaista automobilio variklis. Gedimų algoritmas. Aušinimo sistemą sudaro. Aušinimo skysčio kelias. Trūkusi variklio galva arba perkaitusi variklio tarpinė. Bėdos aušinimo sistemoje. Mažai skysčio aušinimo sistemoje. Nesisuka ventiliatorius. Neveikia termostatas. Užsiteršusi aušinimo sistema, radiatorius. Nusiorinti aušinimo skysčio sistema. Neveikia vandens siurblys. Išvados. Literatūra.


Todėl dirbant varikliui turi būti atitinkama dėtalių temperatūra. Aušinimo sistema, aušina variklį ir palaiko naudingiausią variklio šiluminį režimą, kuris yra, kai aušinimo skysčio temperatūra yra 80-90 °C.

Kartais pakeitus visus reikiamus elementus mašinos aušinimo sistemoje, variklis vistiek kaista, tai gali būti problema, kad neveikia kuris nors vienas iš naujųjų elementu, dėl prastos kokybės ar jo montavusio meistro klaidos. Jei tai nėra tame problema, didelė tikimybė kad yra perkaitusi variklio galvos tarpinė arba susideformavusi pati variklio galva. Nuo perkaitimo deformuojasi metalas, atsiranda įtrukimai tarp cilindrų ar vožtuvų lizdų, deformuojasi galvute, ji išsikraipo ir ją reikia šlifuoti, tuo pačiu keičiama vožtuvų gumos, nes jos būna sukietėjusios, ir keičiame tarpine po galvute. Požymiai dažniausiai būna šie: nesimato kur dingsta aušinimo skystis, žymiai sumažėja kompresija cilindruose. Jei pamatavus kompresija cilindruose, nors viename iš jų ji yra žymiai sumažėjusi, reiškias yra nesandarumas. Tepalas skverbiasi į aušinimo skysti, arba aušinimo skystis skverbiasi į tepala, tai pamatyti galima nuėmus variklio tepalo dangteli, ar ištraukus tepalo matuoklę. Ant ju paviršiaus susirenka balta emulsija, putos, karamelė. Pasiekus didesnes apsukas, pro autimobilio duslintuva veržiasi balti arba mėlini tiršti dūmai. Pavyzdys nuotraukoje kaip atrodo užterštas variklio tepalo dangtelis:

  • Transportas Referatai
  • 2014 m.
  • Mantas
  • 12 puslapių (1205 žodžiai)
  • Universitetas
  • Transporto referatai
  • Microsoft Word 1009 KB
  • Automobilių diagnostika
    10 - 4 balsai (-ų)
Automobilių diagnostika. (2014 m. Balandžio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/automobiliu-diagnostika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 02:30