Automobilių diagnostikos ir remonto baras verslo planas


Įvadas. Verslo aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Kainodara. Reklama. Paslauga. Proceso aprašymas. Įrengimai. Darbo jėga. Rizikos įvertinimas. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Išlaidų prognozė. Pajamų prognozė. Pelno prognozė. Paskolos grąžinimas. Projekto atsipirkimas. Išvados. Literatūra.

Įmonės, vykdydamos savo pasirinktą veiklą, siekia gauti kuo didesnį pelną, didinti gaunamas pajamas ir kuo daugiau mažinti sąnaudas. Tačiau, ne visoms įmonėms tai pavyksta įgyvendinti.

Šiuo metu Lietuvoje daugelis atlieka automobilių diagnostikos ir remonto darbus, bet didėjant automobilių paklausai, didėja ir autoservisų paklausa. Todėl norint patenkinti visuomenės narius, turi buti įkuriami autoservisai, kuriuose būtų surastos ir sutvarkytos atsiradusios problemos, įgyvendinami prašymai.

Įmonė planuoja įsitvirtinti auto transporto elektronikos verslo srityje. Įmonėje bus įdiegta naujausios technologijos (programinės įrangos, diagnostikos stendai). Naujausios technologijos yra būtinos norint patenkinti didesnį kiekį klientų, norint diagnozuoti naujas mašinas.

Ateityje planuojama per metus gauti 10 - 15% pelno. Kad būtų pasiektas tikslas, bus rengiami darbuotojų kvalifikacijos kėlimo kursai, bus diegiamos naujos programos ir naujinamos turimos. Norint pasiekti šio tikslo mums reikės reklamos pagalbos, bus dalinamos skrajutės, dedami skelbimai į laikraštį ir reklamuojama per televizorių, kad pritrauktumėme daugiau naujų klientų. Norint išsaugoti senuosius klientus mes siūlysime nuolaidas atliekamoms paslaugoms.

2014 m. įkursime autoservisą “AutoDema”, įsigijus patalpas miesto centre, tinkančias autoserviso kūrimui, kuris konkuruos su esamais konkurentais, teiks palankiomis kainomis kvalifikuotas paslaugas ir užsitarnaus klientų pasitikėjimą.

Baro atliekamų paslaugų kokybė bus aukšta. Nes servise dirbs didėlę patirtį sukaupe darbuotojai. Kurių kvalifikacija yra pastoviai keliama, yra atliekami kvalifikacijos kėlimo mokymai. Bare įdiegtos naujausios technologijos, todėl mūsų atliekamos paslaugos bus kokybiškos ir patikimos.

Baras atliks įvairiausius elektros įrangos diagnostikos ir remonto darbus:

akumuliatorių tikrinimas, krovimas.

UAB „AutoDema“ orientuojasi ne vien į naujų automobilių savininkus, bet ir senų. Automobilių savininkai gali būti juridiniai ir fiziniai asmenys, turinčius vidutines arba aukštesnes pajamas. Servisas aptarnaus šių markių automobilius: „Fiat“, „Honda“, „Volkswagen“, „Audi“, „Opel“, „Ford“, „Bmw“, „Mazda“, „Mersedes-Benz“, „Volvo“, „Nissan“, „Renault“, „Mitsubishi“, „Peugeot“. Kuo naujesnė mašina tuo joje daugiau elektronikos komponentų bei sistemų , kurios genda jas reikia diagnozuoti ir remontuoti.

  • Microsoft Word 93 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (2097 žodžiai)
  • Universitetas
  • Deimantė
  • Automobilių diagnostikos ir remonto baras verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Automobilių diagnostikos ir remonto baras verslo planas. (2015 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-diagnostikos-ir-remonto-baras-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 08:26
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo