Automobilių elektroninės dalies diagnostika ir remontas verslo planas


Santrauka. Rizikos. Verslo įmonės apibūdinimas, pasirinktos idėjos aprašymas. Aplinkos ir aptarnaujamos rinkos apibūdinimas. Rinkodaros planas. Paslaugos teikimo technologinio proceso analizė. Verslo valdymas ir personala. Finansinis planasKlaida! Žymelė neapibrėžta. Informaciniai šaltiniai. Įmonės steigimo dokumentai.


Šis verslo planas sudaromas siekiant įkurti MB „ElectrCar ”. Ši mažoji bendrija teiks automobilių elektroninės dalies diagnostikos ir remonto paslaugas. Ši veikla yra perspektyvi, nes vis daugiau atsiranda naujesnių automobilių su naujesne elektronine valdymo sistema. Sugedus kam nors iš sistemos įrenginių be specialių įtaisų gedimo vietos galime nenustatyti, todėl tam reikalinga specialūs įrengimai. Būtent šias paslaugas ir atliks mano MB „ElectrCar“

Pagrindiniai įmonės tikslai pirmiems ir vėlesniems veiklos metams yra:

Įmonėje bus kokybiškai atliekama automobilių diagnostika, naudojant modernią įrangą.

Valdymo sistemų diagnostikos įrenginio pirkimui planuojama gauti 3 118 EUR. paskolą trims metams su 13% palūkanomis. Paskolos grąžinimo planas bus linijinis, dėl to įmokos bus kaskart mažėjančios visą paskolos grąžinimo laikotarpį. Paskola bus gražinta per tris kartus. 1-a įmoka: 1 477 EUR; 2-a įmoka: 1 339EUR; 3-a įmoka: 1 200 EUR. Viso bus sumokėta bankui:4 016 EUR. Patalpos bus nuomojamos už sutartinę nuomos kainą.

MB „ElectrCar ” veiklą veiks ne tik ekonominė ir politinė padėtis šalyje, bet ir konkurentai. Ekonominė padėtis šalyje įtakotų automobilių pirkimą. Jeigu šalyje kristų ekonomiką, mažai kas pirktų naujus automobilius su naujomis technologijomis, todėl sumažėtų potencialių klientų. Pakilus ekonomikos lygiui šalyje manoma padaugėtų ir potencialių klientų.Taipogi, jeigu kiltų ekonomikos augimas, būtų priimami palankūs verslui įstatymai, taip pat didėtų įmonės klientų skaičius. Konkurentai riziką gali sudaryti dėl savo veiklos, t.y sumažindami savo veiklos kainas. Nors tam atsitikti tikimybės didelės nėra, bet jeigu taip atsitiktų planuojama suteikti klientams nuolaidas, daryti nemokamas akcijas tam tikriem automobiliam, o už pastovumą pastovias mažesnes kainas. Pagrindiniai konkurentai bus tokie: UAB „Kemi“ Naujoji g. 17;UAB „Moller Auto Alytus“, Putinų g. 31; UAB „Alytaus Vista“ Santaikos g. 26M; IĮ „Autokona“, Merkinės g. 2A.

Visuomet egzistuoja rizika, kad kas nors gali nepasisekti. MB „ElectrCar“ teikiamų paslaugų rinka yra priklausoma daugiausia nuo stambių Alytaus miesto įmonių. Kol kas automobilių techninės priežiūros ir remonto darbų rinka auga, todėl yra tikimybė, kad į rinką gali “ateiti” dar kelios įmonės užsiimančios šia veikla.

Nuo stichinių ir kitų nelaimių, kaip gaisras, įsilaužimas, vagystė įmonės turtas bus apdraustas ir įrengta signalizacija.

Įmonė bus kuriama kaip mažoji bendrija (MB), kurios civilinės atsakomybės yra ribotos ir visi nariai yra fiziniai asmenys.

MB „ElectrCar ” kuriamas Alytaus kaime, važiuojant pirmam Alytuje. Tikslas tapti geriausia įmone Alytuje, teikiančia lengvųjų automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas Alytaus miesto ir rajono automobilių vairuotojams. Įmonėje numatoma aptarnauti įvairių markių automobilius nuo 2002 metų imtinai. Pagrindinis įmonės tikslas teikti vartotojams juos tenkinančios kokybės paslaugas automobilių techninės priežiūros bei remonto srityje ir gauti maksimalų pelną iš šios veiklos.

  • Transportas Verslo planas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2613 žodžiai)
  • Kolegija
  • Svajunas
  • Automobilių elektroninės dalies diagnostika ir remontas verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilių elektroninės dalies diagnostika ir remontas verslo planas. (2016 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-elektronines-dalies-diagnostika-ir-remontas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 20:23
×