Automobilių gamyba JAV


Geografijos skaidrės. Automobilių gamyba JAV. Automobilių pramonė. Atsiradimo istorija. Pramonės gudrybės. JAV automobiliai. Įmonių pasiskirstymas. Apibendrinimas. Naudoti šaltiniai. JAV gamina daug. 1871 metai. Dr. J. W. Carhart iš Viskonsino valstijos pirmasis sukonstravo mašiną. 1885 metai. Amerikoje sukurtas vidaus degimo variklis. 1893 metai. Šios kelios datos ir lėmė JAV automobilių pramonės atsiradimą. Pagaminant tiek daug automobilių buvo imta galvoti sprendimų kaip daugiau uždirbti pelno. Eagle Vision (1993–1997). Renault Premier (1988). JAV turi labai daug įmonių skirtingose šalyse. Amerika viena stipriausių šalių pagal automobilių gamyba. JAV pirmavimas pagal produktu gamyba ?


1885 metai. Amerikoje sukurtas vidaus degimo variklis, kuris varomas dar iki šių dienų naudojamu benzinu.

JAV turi labai daug įmonių skirtingose šalyse. Kanada, Meksika, Didžioji Britanija, Vokietija, Brazilija, Argentina, Australija, Kinija, Švedija – tai tik kelios šalys iš daugelio prisidedančių prie Amerikos automobilių pramonės pletimo ir jų eksporto. Šios šalys mielai priima automobilius iš JAV į savo šalį ir jas pardavinėja savo žmonėms.

Amerika viena stipriausių šalių pagal automobilių gamyba. Ji net nesistengdama laimėti laimi pagal visus rodiklius. Ten pagamintos mašinos yra kokybiškos ir ilgą laiką tarnaujančios. Tad verta pasitikėti JAV žmonių gaminiais, ne vien mašinomis, bet ir kitais jų gaminamais produktais.

  • Geografija Skaidrės
  • 2014 m.
  • Odeta
  • 12 puslapių (329 žodžiai)
  • Geografijos skaidrės
  • MS PowerPoint 4160 KB
  • Automobilių gamyba JAV
    10 - 8 balsai (-ų)
Automobilių gamyba JAV. (2014 m. Gruodžio 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/automobiliu-gamyba-jav.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:00