Automobilių gamyba Rusijoje


Įžanga. Istorija. Pirmasis automobilis. Automobilių modeliai (1895-1991). Gamyba. Automobilių rūšys. Automobilių bendrovės. Automobilių gamintojai. Automobilių prekyba. Automobilių parkas. Rusijos automobilių gamybos istorija. Automobilių rinka Rusijoje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Didžioji Lietuvos kaimynė, daug metų turėjo stiprią vietinę automobilių pramonę, šiandien neišvengiamai priversta pripažinti kitų pasaulio automobilių gamintojų pranašumą – Rusijos rinką sparčiai okupuoja vakarietiški automobiliai. Įspūdingo dydžio rinka nė iš tolo negali būti lyginamos su Baltijos šalių, tačiau procesai, kuriuos ji išgyvena šiandien, labai panašūs į tuos, kuriuos mes matėme nuo 1990 m., kai į Lietuvą lyg uraganas įsiveržė seni ir nauji vakarietiški automobiliai.

Rusijoje laukiama naujų užsienio investicijų, kurios galbūt padėtų išspręsti dvilypę naujų automobilių gamintojų padėtį. Rusijoje pastebima, kad vietinius automobilių gamintojus slegia tos pačios problemos, kaip ir per pastaruosius kelerius metus – trūksta investicijų.

Investicijas čia kruopščiai planuoja ir kiti didieji JAV bei Europos gamintojai, jau įkėlę koją į šios šalies automobilių rinką, ir tik laiko klausimas, kada jų rinkos dalis bus gerokai didesnė už senųjų gamintojų.

Išanalizavus visą automobilių istorija, galima daryti išvadą, jog ji prasidėjo nuo seniausių laikų ir labai plačiai iki šių dienų, o mes negalėtume įsivaizduoti savo dienų be jų. Automobiliai palengvina žmonių gyvenimus, galima sakyti kiekviename žingsnyje.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 65 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3784 žodžiai)
  • Gaisa
  • Automobilių gamyba Rusijoje
    10 - 8 balsai (-ų)
Automobilių gamyba Rusijoje. (2015 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-gamyba-rusijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 19:53
×