Automobilių išorės bei salono valymo ir poliravimo paslaugų teikimo verslo idėja


Verslo aprašymas. Verslo idėja. Tikslas ir uždaviniai. Siūlamos paslaugos. Rinkos analizė. Rinkodaros tikslai ir uždaviniai. Reklama ir skatinimas.


Verslo idėja nedidelio ir modernaus automobilių priežiūros centro įengimas Panevėžio mieste. Įmonė teiks automobilių išorės bei salono valymo ir poliravimo paslaugas. Šios verslo idėos atsiradimas yra sąlygotas kelių priežasčių:

Kasmet dida amu™sienio automobiliskai鑛us. Dauguma jyra perparduodami, tod turi b皦i tinkamai paruoi. Taip pat parduodama vis daugiau naujautomobili kurisavininkai pastoviai r皂inasi gera jiaizda, tod dida automobilirie™i皞os paslaug poreikis.

Stebint rinką pastebėta, kad panašios paslaugos Panevėžio rajone teikiamos, bet jos nesukoncentruotos vienoje vietoje, o teikiamos atskiromis dalimis skirtingose įmonėse (degalinėse, autoservisuose ir pan.). Šių firmų teikiamų paslaugų kokybė ir kainos leidžia daryti išvadą, kad ši verslo sritis nepakankamai išplėtota ir yra palankios sąlygos kūriamo verslo veiklai.

Įmonės tikslas - įsiskverbti ir įsitvirtinti Panevėžio apskrityje, teikiant automobilių valymo ir nuomos paslaugas, o per trejus metus padidinti apyvartą iki 5% .

Pagrindinės paslaugos – poliravimas, cheminis salonų valymas, automobilių plovimas - bus teikiama automatizuotai ir rankiniu būdu. Klientas galės pasirinkti viso kėbulo arba jo dalies poliravimą ar plovimą. Bus priimami išankstiniai užsakymai telefonu.

Vienos iš svarbiausių įmonės teikiamų paslaugų kėbulų plovimas, variklių plovimas automobilių plovimas bei salonų valymas. Varikliai bus plaunami aukšto slėgio karšto vandens srove naudojant specialias priemones. Kėbulai bus plaunami rankiniu būdu, todėl dažų sluoksnis pažeidžiamas mažiau, negu plaunant automatizuotose plovyklose su šepečiais, be to ši paslauga yra pigesnė negu degalinių plovyklose.

Galimas pilnas arba dalinis paslaugų komplektas. Klientams bus pasiūlyta ir papildomų paslaugų:

atitinkamų automobilio sistemų papildymas stabdžių skysčiu, antifrizu, langų plovikliu ir kitomis priemonėmis.

Klientūrą turėtų užtikrinti stipriosios verslo pusės: paslaugų kokybiškumas, stiprus marketingas, platus papildomų paslaugų komplektas, žemos kainos, tikimasi, kad ateityje sustipres kuriamo verslo perspektyva ir paslaugos.

Įmonė bus įkurta šalia Panevėžio automobilių turgaus, kur pravažiuoja nemažas srautas žmonių. Strategiškai tai pakankamai patogi vieta, dėl neblogo susisiekimo su dauguma Panevėžio miesto rajonų, taipogi vieni iš pagrindinių įmonės klijantai bus atvykstantys žmonės į aytomobilių turgų, tuo pačiu metu jie galės palikti automobilius valymui, taip sutaupydami laiko.

Įmonės teikiamos paslaugos orientuotos į Panevėžio miesto ir rajono įmones ir individualių pavienius vartotojus, susijusius su autotransportu - automobilių prekyba, remontas, nuoma, tiesiog automobilių savininkai ar įmonės naudojančios juos savo veikloje bei kiti Panevėžio miesto gyventojai. Tiksliai prognozuoti būsimų klientų skaičių ir jų sudėtį praktiškai neįmanoma, tačiau galima numatyti bendras tendencijas. Planuojant įmonės pajamas būsimi klientai suskirstyti į tokias grupes:

Pagrindiniais vartotojais bus Panevėžyje ir Panevėžio automobilių turguje automobilių prekyba besiverčiantys asmenys ir įmonės bei kitos su autotransportu susijusios įmonės. Manoma, kad šie lankytojai sudarys apie 70% visų klientų;

Rajono, kuriame įsikurs įmonė, gyventojai, kurie gyvena 1 km (15 min. kelio) spinduliu aplink įmonę (apie 150 daugiabučių gyvenamųjų namų). Manoma, kad šie lankytojai sudarys apie 20% klientų.

Plovyklos potencialius klientus galima apibūdinti kaip vidutines ir didesnes pajamas gaunančius vartotojus.

Pagrindiniai įmonės konkurentai - tai Panevėžio mieste įsikūrusios automobilių valymo ir plovimo įmonės. Mieste yra 7 įmonės, kurios sudarys konkurenciją, kuriamam verslui:

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 58 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3026 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vaiva
  • Automobilių išorės bei salono valymo ir poliravimo paslaugų teikimo verslo idėja
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilių išorės bei salono valymo ir poliravimo paslaugų teikimo verslo idėja . (2017 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-isores-bei-salono-valymo-ir-poliravimo-paslaugu-teikimo-verslo-ideja.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 19:56
×