Automobilių kėbulo detalių įlinkimų tiesinimo įtaisas


Automobilių kėbulo detalių įlinkimų tiesinimo įtaisas.

Gruntas - skystis skirtas padengti detales, kad jas mažiau veiktų korozija ir pagerintų dažų sukibimą su pagrindiniu metalu.

Dažai - tai produktas kuris apsaugo metalinius paviršius nuo korozijos ir sutekia gaminiui estetinį vaizdą.

Brėžiklis - įrankis, kuriuo brėžiamos linijos ant ruošinio.Žymeklis - įrankis kuriuo pažymimos norimos vietos įmušant duobutes.Pjovimo jrankiai - įrankis skirtas pjauti, metalą ir kitas medžiagas.

Tekinimas - technologinis procesas, kuriuo metu nuo ruošinio paviršiaus nuimama drožlė.

Švitrinis popierius - poieriaus pagrindas padengtas įvairaus dydžio grūdeliais, skirtas paviršių pritrinimui.

Kampinis šlifuoklis - tai yra elektrinis prietaisas skirtas pjauti ir šlifuoti metalą.

Dažnai automobiliai papuolę į nedideles autoavarijas neišvengia kėbulo deformacijų, mažesnių ar didesnių kėbulo detalių įlinkimų, kuriuos remonto metu reikia pašalinti tiesinimo būdu, nenaudojant labai sudėtingų įrankių ir įrengimų.

Automobilių kėbulo remontui naudojami tiesinimo įrankiai, yra didelių gabaritų, dideli pagaminimo ir įsigijimo kaštai, daug surinkimo detalių, sunku naudotis.

Apsilankęs internetinėse svetainėse žemiau pateikiu savo gaminamo prietaiso analogus.

Įtaiso veikimo principas: Suvirinimo transformatoriaus 4 pagalba, elektrokniedės privirinamos prie kėbulo detalės įlinkusios vietos, elektrokniedė įtvirtinama antgalyje 1, svarmens 2 pagalba įlinkusi vieta išmušama.

Įtaiso privalumai: Įtaisas nedidelio svorio juo patogu naudotis.

Įtaiso trūkumai: Išmušant kėbulo įlinkusią vietą, detalė išplyšta, kurią, reikia užvirinti, tai užtrunka ir laiko ir papildomų sąnaudų.

Įtaiso konstrukcija: Įtaisas sudarytas iš antgalio 1, svarmens 2, rankenos 3. Įtaisas turi keičiamus antgalius, kurie yra įsukami į antgalį.

Įtaiso veikimo principas: Antgaliai prikniedijami prie tų vietų, kurias reikia išlyginti ir svarmens pagalba, išmušami.

Įtaiso paskirtis: Kėbulo detalių įlinkimams išlyginti tose vietose, kur negalima prieiti

hidrauliniais plėstuvais ir kitais įrankiais, bei smulkioms įvorėms išpresuoti .

Internetinėse svetainėse apžiūrėjęs eilę įtaisų pavyzdžių apsispręsti nebuvo sunku. Gaminant savo pasirinktą įtaisą darbo eigoje papildomų sunkumų ir nenumatytų atvejų nebuvo. Žemiau pateikiu viso darbo eigos aprašymą.

Plienas – tai geležies ir anglies lydinys turintis iki 2 % anglies ir gamybos procese neišvengiamų priemaišų. Plienai pasižymi elektriniu ir šiluminiu laidumu, yra neskaidrūs. Plienai, naudojami įrankių gamyboje, vadinami įrankiniais, pasižymi kietumu ir turi anglies nuo 0,65 – 1,35 proc. Konstrukciniai plienai turi geresnes savybes negu paprasti angliniai plienai, todėl iš jų gaminamos atsakingos detalės.

  • Microsoft Word 233 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (1844 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aleksandras
  • Automobilių kėbulo detalių įlinkimų tiesinimo įtaisas
    10 - 3 balsai (-ų)
Automobilių kėbulo detalių įlinkimų tiesinimo įtaisas. (2015 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-kebulo-detaliu-ilinkimu-tiesinimo-itaisas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 04:07
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo