Automobilių komforto sistemos projektas


Automobilių komforto sistemos. Oro kondicionierius. Oro kondicionierius šiais laikais yra nepakeičiamas daiktas kiekviename automobilyje. Šildomos ir ventiliuojamos sėdynės. Cadillac buvo pirmasis gamintojas pasiūlęs šildomas sėdynes automobilyje. Ergonominės ir masažuojančios sėdynės. Ergonominės sėdynės yra dar viena sėdynių modifikacijų. Elektrinis langų valdymas. Packard buvo pirmasis gamintojas įmontavęs hidraulinius langų pakelėjus. Šildomi langai. Dažniausiai automobiliuose yra montuojami šildomi galiniai stiklai. Automobilių audio sistemos. Mintis apie tai. Automobilių medijos sistemos. Šių dienų automobiliuose. Šaltiniai.


Oro kondicionierius šiais laikais yra nepakeičiamas daiktas kiekviename automobilyje. Šią technologiją pirmieji naudot pradėjo Packard 1939 metais.

Cadillac buvo pirmasis gamintojas pasiūlęs šildomas sėdynes automobilyje, kaip papildomą įrangą. Tai buvo 1951-ieji metai. Įdomus faktas: Saab buvo pirmasis gamintojas pagaminęs modelį su bazinėje komplektacijoje esančiomis šildomomis sėdynėmis.

Pirmasis gamintojas automobilyje pradėjęs montuoti ventiliuojamas sėdynės buvo Volvo, modelyje S80 (2006).

Ergonominės sėdynės yra dar viena sėdynių modifikacijų, darančių didžiulę įtaką komfortui. Patys prabangiausi automobiliai kartais išrieda ir su masažuojančiomis sėdynėmis.

Packard buvo pirmasis gamintojas įmontavęs hidraulinius langų pakelėjus, valdomus elektra, 1940-aisiais metais.

  • MS PowerPoint 2180 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (273 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Automobilių komforto sistemos projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Automobilių komforto sistemos projektas. (2019 m. Birželio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-komforto-sistemos-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 11:24
×
114 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo