Automobilių komforto sistemos


Komforto sistemos praktikos ataskaita. Automobilio komforto sistemos. Automobilio komforto sistema. Komforto sistemu referatas. Automobiliu komfortas referatas. Parkavimo sistemos darbas. Vidinės komforto sistemos. Isorines komforto sistemos. Vidines komforto sistemps. Isorines kompforto sistemos.

Automobilio komforto sistemos. Įvadas. Išorės komforto sistemos. Led apšvietimas. Abs. Oro pagalvės (srs). Modernios parkavimo sistemos (active park assistent). Stabilumo kontrolė (esp). Vidinės komforto sistemos. Navigacijos sistema. Garso aparatūra. Automobilio salonas. Oro kondicionierius. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Darbo objektas – komforto sistemos automobilyje.

Darbo tikslas – išrinkti ir išvardinti automobilių komforto sistemas.

Uždaviniai:

1.Išanalizuoti išorines automobilio komforto sistemas.

2.Ištirti vidines automobilio komforto sistemas.

Vidaus komforto sistemų yra labai daug, tačiau ne visos būna įdiegtos automobiliuose. Žmonės lengvai gali ištaisyti šiuos nepatogumus, nes jie lengvai gali į savo automobilius įmontuoti tokias komforto sistemas kaip navigacines sistemas, garso aparatūrą, kondicionierių Taip pat galima ir persitvarkyti automobilio saloną taip kaip žmonėms būtų komfortabilu.

Apibendrinant galima teigti, kad yra dar daugiau komforto sistemų, tačiau sunku jas visas išvardinti. Jų su laiku dar daugės, kaip ir naujų automobilių modelių.

  • Microsoft Word 1390 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (1811 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedre
  • Automobilių komforto sistemos
    10 - 1 balsai (-ų)
Automobilių komforto sistemos. (2013 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-komforto-sistemos.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 11:05
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!