Automobilių kompiuterinė diagnostika OBDII CAN Volvo dice


Volvo dice diagnostika. Automobiliu kompiuterine diagnostika referatas. Referatas kompiuterine diagnostika. Automobilio kursinis. Diagnostiku automobiliam volvo. Volvo dice galimybes. Volvo variklio diagnostika. Volvo kompiuterine diagnostika. Obd2 volvo programa. Nauji automobiliu diagnostikos protokolai.

Automobilių kompiuterinė diagnostika (obd ii , can , volvo dice). Kompiuterinė automobilių diagnostika. Automobilio elektroninės dalies diagnostika. Can. Can diagnostika. Can tinklo struktūra. Can sistemų gedimai. Obd automobilių diagnostikos skaneriai , kurie dirba su protokolų obd standartiniai protokolai automobilių diagnostikos. Volvo dice. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas.

Automobilių diagnostikos skaneriai , kurie dirba su protokolų OBD II :

ELM327 USB tai paskutinė verisją pačio geriausio skaneria automobilių diagnostikos , kuris dirbą su OBD II protokolų.

Skirtas tam, kad trinti klaidas automobilių sistemoje , kur OBD II protokolas. Skaneris ne didelis , mažo svorio ir labai paprastas naudojimas.

Adapteris ‚‚Skanmatic‘‘ skirtas tam kad pajungti personalinį kompiuterį prie diagnostikos lizdo automobilyje , jis skirtas protokolams OBD II ir CAN , taip pat galima atlikti diagnostiką visų senų mašinų.

Pačia pagrindinė funkciją OBD II – tai Jis vadinamas kaip Diagnostic Link Connector(DLC), pateikia galimybė prisijungti prie elektroninių blokų , kurie suderinami su OBD II . DLC jungtis turi atitikti SAE J1962 standartus. Vadovaujantis šiais standartais, DLC jungtis turi užimti pagrindinę vietą tam tikru automobiliu. Tai turėtų būti apie 16 cm nuo vairo.Gamintojas gali DLC į vieną iš aštuonių svietų , kurie nurodyti pagal EPA. Kiekvienas kontaktinis kištukas turi skirtingą paskirtį. Daugelio kontaktų, atsižvelgiant į gamintojų nuožiūra, tačiau šie kontaktai neturėtų būti naudojami valdymo blokams, kurios yra suderinamos su OBD II funkcijos. Sistemas, kurios dirba tokius jungtys yra, pavyzdžiui, SRS (labiau ribojanti sistema) ir ABS (antiblokavimo ratai).

Taigi, sistema OBD II aptinka keletą skirtingų protokolų. Čia mes aptarsime tik trys iš jų, kurie yra naudojami JAV pagamintų automobilių. Tai protokolai J1850-VPW J1850-PWM, ir ISO1941. Visos valdymo blokai yra susiję su tam tikru laidu, vadinamas diagnostikos tinklu. Šis laidas gali būti prijungtas prie diagnostinio skenerio. Šis skaneris siunčia signalus į konkretus valdymo blokus, su kuriuo jis noretų susirišti, ir gauna atgal signalus iš šio valdiklio. Pranešimai guas tiek , kol skaitytuvas nebus sustabdytas arba nebus atjungtas. Taip skaneris gali pažiurėti kokias kaidas turi blokas , o tas turi atsiusti norymą informacija. SAE nustatė 3 tipus protokolų : protokolai A klasės , protokolai B sklasės , ir protokolai C klasės. Protokolas A klasės pačias letas , jis gali dirbti greičių 10 000b/s ,arba 10kB/s. ISO9141 standartuose naudojamas A klasės protokolas. Standartas SAE J1850 naudoja B klasės protokola. Protokolas C klasės dirba 1Mb/s greičių. Pats naudojamas standartas automobilių diagnostikoje tai protokolas C klasės – šis prokolas CAN. Ateityje gali buti nauji protokolai kurių greitis bus nuo 1 iki 10Mb/s.

Dar vienas iš protokolų tai – ISO9141 . Jis sukurtas ISO ir dažnai naudojamas automobiliuose europos ir azijos , ir Chrysler. Protokolas ISO9141 ne toks sunkus,kaip J1850. Tuo metų kaip J1850 dirba tik su specialiais komunikaciniais mikroprocesoriais , tai darbui su ISO9141 reikia paprastu komunikacinių mikroshemų .

Protokolas J1850 VPW (variable Pulse Widht). Protokolas VPW gali priimti duomenis 10,4 Kb/s greičių ir dažnai naudojamas General motors ir Chsrysles automobiliuose. Jis labai panašus į protokolą kuris naudojamas Ford automobiliuose, bet gana letas. Protokolas VPW gauna duomenis tiks iš vieno laido , kuris prijungtas prie 2 kontakto diagnostikos įtaiso.

  • Microsoft Word 598 KB
  • 2016 m.
  • 19 puslapių (3084 žodžiai)
  • Kolegija
  • Waidiz
  • Automobilių kompiuterinė diagnostika OBDII CAN Volvo dice
    10 - 1 balsai (-ų)
Automobilių kompiuterinė diagnostika OBDII CAN Volvo dice. (2012 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-kompiuterine-diagnostika-obdii-can-volvo-dice.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 06:33
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo