Automobilių neišnaudotų išteklių panaudojimas rinkodaros planas


Įvadas. Uab „3d namai“ vizija. Uab „3d namai“ misija. Vertybės. Uab „3d namai“ požymiai. Ilgalaikiai tiksliai. Swot analizė. Pest analizė. Strateginis planas. Informaciniai šaltiniai.

Mes orientuojamės į tai kad būtų išnaudojama automobilių sleidžiama šviesos energija. Taigi pirkėjais gali būti tik grandiozinių statybų projektas. Pirkimas priklausys nuo projekto ivanotyvumo ir naujoviškumo.

UAB „Ateities kelias“ ateities vizijayra naudojant naujas technologijas išnaudoti automobilių sleidžiamą šviesą į pavojingų ir neapšviestų kelio ruožų apšvietima.Planuojama apšvietimą padaryti visiškai nenaudojantį išteklių. Mūsų idėjos esmė - padaryti kuo mažesnį avaringumą, bei žuvusių asmenų skaičių. Tai naudojant mes ne tik kad padarytume labiau apšviestus kelius, bet ir sudidinti saugumą keliuose tiek automobiliam tiek ir pėstiesiems. Naudojant šią technologiją, valstybei galėtų tuo pačiu ir atsipirkti kelio ekslopavimas pardavinėjant elektrą. Tai gal ir brangi statyba, bei tiek pat ir sunki, bet ji galėtų būti ateities kelių vizija, nes visa tai per laiką gerokai atsipirktų ir kelių remontui būtų galima naudoti daugiau lėšų.

Norint pasiekti aukščiausią darbo kokybę būtina puoselėti vertybes. Įmonės vertybės yra ilgalaikės, su ateities vizija.

Viena iš svarbiausių vertybių yra profesionalumas. Tai sukauptos žinios, įgyta patirtis ir nuolatinis mokymasis, technologijų supratimas. Inovatyvumas – tai supratimas, kad inovacijos yra mūsų konkurencinio pranašumo pagrindas. Lyderystė – tai neišsenkantis entuziazmas, noras būti priekyje, dirbti geriau, kanksčiau ir kūrybiškiau. Atsakomybė – tai pasitikėjimu paremtas bendradarbiavimas su partneriais. Pagarba žmogui – tai pripažinimas, kad darbuotojai yra sėkmingos veiklos pamatas.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1113 žodžiai)
  • Universitetas
  • Audrius
  • Automobilių neišnaudotų išteklių panaudojimas rinkodaros planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Automobilių neišnaudotų išteklių panaudojimas rinkodaros planas. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-neisnaudotu-istekliu-panaudojimas-rinkodaros-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 23 d. 13:26
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo