Automobilių nuoma verslo planas


Automobiliu nuomos verslo planas. Auto nuomos verslas. Verslo ideja nuoma. Verslo planas automobiliu nuoma. Biznes planas automobiliu nuoma.

Įvadas. Produktas, produkto / paslaugos gamyba. RINKA. Konkurencija. Konkurencijos šakoje įvertinimas. Marketingo veiksmai. Valdymas. Personalas. Finansinė informacija. Pajamos ir pelnas. Prognozuojami ekonominiai rodikliai. Prognozuojamo pelno (nuostolių) ataskaita. Ūkinės veiklos išlaidos. Balansas. Finansinės veiklos kontrolė. Išvados ir siūlymai. Literatūra.

Idėja:

Mes esame naujai susikūrusi įmonė, kurios pagrindinė tikslo grupė yra žmonės norintis nebrangiai, bet puikiai praleisti laisvalaikį. Mūsų pagrindinė verslo idėja yra pigi automobilių nuoma laisvam naudojimui. Tai reiškia, kad mes siūlome savo klientam už nedideli mokestį naudotis mūsų automobiliais beveik be jokių apribojimų. Siūlome tokias pramogas kaip važinėjimas atvirose erdvėse arba specialioje trasoje. Taip pat mūsų įmonėje dirbantys specialistai gali išmokyti mūsų klientą visų vairavimo ypatybių ir gudrybių.

Misija:

Mūsų įmonė siekia tapti ryškiu žaidėju pramogų rinkoje. Pažindami mūsų klientų poreikius, mes siūlome linksmiausią laisvalaikio praleidimo būdą ir užtikriname, kad kiekvienas iš mūsų klientų išeis su šypsena. Mūsų klientai tai žmonės, kurie už puikų pasivažinėjimą, moka mažiausią kainą. Mūsų klientai- tai Jūs.

Vizija:

Mūsų vizija- tapti žinomiausia pramogas siūlančia bendrove, tiekiančia paslaugas už kiekvienam vartotojui prieinamą kainą.

Tikslai:

Rūpintis, kad mūsų klientai visada būtų patenkinti.

Užtikrinti mažiausią rinkos kainą.

Būti ryškia ir lyderiaujančia įmone savo šakoje.

Trukmė ir realizavimas:

Dėl nedidelių pramogos įrengimo kaštų ir didelio žmonių poreikio naujoms pramogoms, mūsų įmonė nesunkiai įsitvirtins pramogų rinkoje ir taps žinoma savo šakoje. Tai užtikrins įmonės ilgaamžiškumą ir didelę mūsų kompanijos klientų paklausą.

  • Microsoft Word 66 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3620 žodžiai)
  • Universitetas
  • Maria
  • Automobilių nuoma verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Automobilių nuoma verslo planas. (2013 m. Spalio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-nuoma-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 18:17
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo