Automobilių nuomos steigimo verslo planas


Noriu atidaryti automobiliu nuomos versla. Automobiliu nuomos verslo planas. Automobiliu nuomos paslaugu analize. Kaip ikurti automobiliu nuomos firma.

Įvadas. Verslo aprašymas. Firmos aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Produkto ar paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurentų analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama, rėmimas. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Paslaugos savikaina. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė valdymo struktūra. Rizikos veiksniai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Aš kursiu IĮ „Visada“, kurios pagrindinė veikla bus automobilių nuoma. Įmonė savo veiklą pradės 2016 - 09 - 01. Savininkas būsiu aš, Ernestas Grabauskas, baigęs Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Turiu tik teorinių, žinių, tačiau, manau, kad įgytos teorinės žinios padės įkurti privatų verslą ir siekti pelno. IĮ „Visada“ nuomos ne tik lengvuosius automobilius, mikroautobusus bei limuziną, bet ir elektromobilį. Kadangi Panevėžio mieste nėra nei vienos įmonės, kuri nuomotų elektromobilius, tai būtent ši išskirtinė savybė leis save išskirti iš konkurentų ir užkariauti rinką.

IĮ „Visada“ orientuosis į jaunus ir vidutinio amžiaus žmones, su vidutinėm ir aukštom pajamom bei taip pat ir į Panevėžio miestą atvykstančius svečius. Būtent tokio amžiaus žmonės vertina kūrybiškumą ir originalumą. Taip pat tokie žmonės labiau vertina kokybę, jie nori būti išskirtiniais, o miesto svečiams taip yra patogiau apžiūrėti lankytinas vietas.

Kuriant verslą, pirmiausia reikia pradinio kapitalo, kuris gali būti nuosavas arba skolintas. Įmonės „Visada“nuosavas kapitalas sudarys 100000 Lt ir skolintas iš banko 154300 Lt, kurių užteks pradėti privatų verslą. Pirmaisiais metais įmonė nesitiki gauti pelno, nes, įmonei atėjus į rinką, ji dar yra nežinoma, tačiau turime vilties, kad mūsų firma greitai taps viena iš populiariausių nuomos salonų Panevėžio mieste.

Planuojama, kad per metus įmonės apyvarta sudarys 524400 litų, o grynasis pelnas- 303317,80 Lt. Įmonė norėdama dirbti nenuostolingai per mėnesį turės išnuomoti automobilius 60,12 valandų.

Aš įkurti individualią įmonę „Visada“ , kurios pagrindinė veikla – automobilių nuoma. Ji bus įregistruota 2016-06-25 Valstybės įmonės Registrų centro Panevėžio filiale, kuris yra įsikūręs Puzino g.-7. Įmonė veiklą pradės vykdyti 2016 09 01. Planuoju, kad įmonėje dirbs 5 darbuotojai. Šio įmonės savininkas būsiu aš, Ernestas Grabauskas. Tuo metu jau būsiu baigęs VGTU verslo vadybos specialybės studijas. Šioje srityje patirties neturiu, tačiau mašinos nėra man naujiena. Manau, teorinės bei parktinės žinios įgytos paskaitų, bei praktikos metu man pravers vadovaujant nuosavam verslui.

Mano nuosavybė bus nuosava ir skolinta t.y. dalį pradinio kapitalo pasiskolinsiu iš Vilniaus kredito unijos. Individualios įmonės „Visada“ pradinis kapitalas 254300 Lt.

Pagrindinė priežastis, kodėl įkūriau individualią įmonę yra ta, kad norėjau realizuoti save, savo pomėgį automobiliams bei taip pat sukurti naujų darbo vietų.

Aš manau, kad automobilių nuomos vieta turėtų būti ne centre, tačiau netoli jo, kad automobilių nuomotojams būtų nesunku surasti, be to, taip yra patogiau apsaugoti automobilius nuo vagysčių. Automobilių nuomos punkto adresas: Staniūnų g. 66, Panevėžys.

Pritraukti kuo daugiau automobilių nuomotojų, panaudojant reklamą. Bus sukurtas įmonės internetinis puslapis, reklaminiai skelbimai laikraščiuose „Panevėžio balas“ ir „Sekundė“,taip pat įmonė bus reklamuojma radijo stotyje “Pulsas”, bei bus kūriami reklaminiai lankstinukai.

Siūlyti gerą ir kokybišką produkciją. Automobiliai visada bus švarūs ir paruošti eksloatavimui, bet kurią minutę.

Įsitvirtinti rinkoje. Stengsiuosi kuo geriau patenkinti vartotojų poreikius, kad jie būtų patenkinti mano automobilių asortimentu ir aptarnavimo kultūra.

Žinoma, įgyvendinus arba dalinai įgyvendinus užsibrėžtus tikslus atsiras naujų, tačiau kitus tikslus galima bus įgyvendinti tik po kelerių metų, pelningai veikiant įmonei. Ateityje numatomi tokie planai:

Įmonės plėtimas. Kai grąžinsiu pasiskolintus pinigus Vilniaus kredito unijai, stengsiuos kaip įmanoma greičiau įsigyti nuosavas patalpas bei garažus automobiliams.

Asortimento gilinimas ir plėtimas. Kad kuo daugiau automobilių nuomotojų liktų patenkinti įmonės asortimentu.

Naujų darbo vietų kūrimas. Kadangi ateityje planuoju plėstis, todėl reikės ir papildomų darbuotojų.

2. Lengvasis automobilis Citroen C4: 5 vietų 5 durų 2014m laidos, pilka spalva. Variklis: 1.6 (dyzelis), 015 AG, mechaninė transmisija. Komplektacija: ABS, oro kondicionierius; vairo stiprintuvas; radio imtuvas su RDS + CD grotuvas, šildomos sėdynės, autopilotas. 

4. Mikroautobusas Opel Vivaro: 8 vietų 4 durų 2012 m laidos, juoda spalva. Variklis: 2,0 (dyzelis), mechaninė transmisija. Komplektacija: ABS, oro kondicionierius; vairo stiprintuvas; radio imtuvas su CD grotuvu, rūko žibintai, borto kompiuteris.

  • Microsoft Word 2145 KB
  • 2015 m.
  • 30 puslapių (4906 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernestas
  • Automobilių nuomos steigimo verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Automobilių nuomos steigimo verslo planas. (2015 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-nuomos-steigimo-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 15:36
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo