Automobilių palyginimas BMW 5 klases ir Mercedes E klass palgyginimas


Automobilių palyginimas. „Mercedes-Benz“ tiksliai neįvardijo šio automobilio kainos, tačiau E200 kupė turėtų kainuoti daugiau nei 141 tūkst. Lt. Palyginimas BMW 5 serija prieš "Mercedes" E klasę.

Galia yra apibrėžiama kaip masė, padauginta iš greičio. 5 serijos BMW lengvasvorė konstrukcijos idėja šią taisyklę apibrėžia naujai. Visa priekinė važiuoklės dalis sukonstruota iš labai tvirto aliuminio. Galinė ašis taip pat pagaminta iš lengvo lydinio. Toks 5 serijos automobilių masės sumažėjimas reiškia, kad turima galia bus išnaudojama maksimaliai. Svoris tarp priekinės ir galinės ašies pasiskirsto beveik tobulai - 50:50, tokiu būdu 5 serijos BMW tampa bene vikriausiu sedanu pasaulyje. Aktyviojo valdymo sistema ir sumani važiuoklės kontrolė dar sustiprina šią patirtį.

Pasirenkamoji aktyviojo valdymo sistema (Active Steering) reguliuoja vairo kolonėlės sukimo jėgą, priklausomai nuo automobilio greičio. Aktyvusis valdymas suteikia naują lygmenį vairavimo malonumui. Pasirenkamoji korpuso stabilizavimo sistema "Dynamic Drive” neutralizuoja veiksnius, kurie verčia automobilio korpusą pakrypti posūkiuose – taigi, visi keleiviai jaučiasi žymiai patogiau.

Kai tik iškyla grėsmė automobilio stabilumui, įsijungia DSC – dinaminės stabilumo kontrolės sistema (standartinė įranga šiame automobilyje), stabdymo jėgą paskirstanti kiekvienam ratui atskirai. Kaip DSC sistemos dalis, dinaminė traukos kontrolė pagerina padangų sukibimą su kelio danga, taigi, automobilis tampa stabilesnis ir geriau valdomas. Pasirinkus sportinį režimą, vairavimo dinamikos kontrolė elektroniniu būdu koreguoja vairavimą, padidėja variklio ir transmisijos jautrumas.

5 serijos BMW sedanas praplečia automobilių konstrukcijos horizontus. Kiekvienas saugos technologijų aspektas pagrįstas tiksliais apskaičiavimais, kurie maksimaliai padidina automobilio ir jo keleivių saugumą. Aukščiausios kokybės stabdžiai, padangos su slėgio kontrole ir tokios naujovės, kaip prisitaikantys priekiniai žibintai, yra preciziškos aktyviosios saugos elementai. Pasyviąją saugą 5 serijos BMW sustiprina ypač tvirta keleivių kabina ir pažangi elektroninė saugos sistema. Juk tikram vairavimo malonumui reikia kur kas daugiau, nei tik saugumo jausmo. Pasirenkamieji prisitaikantys priešakiniai žibintai pakrypsta pasukus automobilį – taigi, šviesos spindulys krinta būtent ten, kur jis reikalingas. Aktyvioji judėjimo kontrolė (papildoma įranga) išlaiko vairuotojo pasirinktą atstumą nuo priešakyje važiuojančio automobilio, o atvirame kelyje įsibėgėja iki pasirinkto maksimalaus greičio. Naujos kartos ITS saugos oro pagalvių sistema saugo keleivius nuo šoninių smūgių, taip pat apsaugo galvą ir krūtinės ląstą. Per kelias sekundės dalis, kai tik užfiksuojamas smūgis, aktyvieji atlošai pasistūmėja į priekį, tokiu būdu susilpnindami staigų galvos judesį ir švelniai apsaugodami kaklą nuo traumos. Ryškiau, plačiau, toliau – galinga šviesa, kurią skleidžia pasirenkamieji biksenono žibintai, naktinę kelionę paverčia saugesne ir žymiai malonesne.

Mercedes Benz turi labai didelį ir gerą komfortą, įvaizdis nenuvalkiotas.

Mercedes Benz yra maloniškenis ir patogesnis vairuoti, gera garso izoliacija, didesnis stabilumas posūkiuose, stabdžių kategorijose, automobilyje yra daugiau vietos, ir variklis yra mažiau lepus visokiems degalams.

  • Mechanika Referatas
  • Microsoft Word 848 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (2555 žodžiai)
  • Automobilių palyginimas BMW 5 klases ir Mercedes E klass palgyginimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Automobilių palyginimas BMW 5 klases ir Mercedes E klass palgyginimas. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-palyginimas-bmw-5-klases-ir-mercedes-e-klass-palgyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 20:00
×