Automobiliu paroda scenarijus


„ Memel motor fest' 15 “. Renginio žanras. Renginio parengiamieji darbai. Renginį veda. Renginio eiga Organizacinė dalis. Renginio vedėjas.

Dalyviai: Dalyvių amžius nuo 18 iki 74 metų, 40-ies autoklubų atstovai.

Renginio vedėjas: Praneša apie viktorina su prizais kuri vyks po dalyvių apdovanojimų. Taipogi pristato komisija ir šio renginio atlikėja DJ Mindaugėli kuris pristatys savo naujus kurinius skirtus specialiai šiam renginiui.

Tada DJ Mindaugėlis pradeda koncertuoti o tuo tarpu komisija kartu su žiūrovais vaikšto ir apžiūri dalyviu automobilius tai trūks apie 2 val. Tada komisija eina tartis ir ruošti rezultatus.

Žiūrovai vis dar vaikšto ir apžiūri dalyviu technika bei klausosi dalyviu pasakojimu apie automobilius.

Komisijai turint rezultatus vedėjas praneša apie rezultatus ir kartu su organizatoriais apdovanoja dalyvius kurių automobiliai statomi po viena ant pakylos. Yra 10 skirtingu apdovanojimu:

Po apdovanojimu vyksta viktorina žiūrovams: ant scenos kviečiama 15 žiūrovu kurie dalyvaus viktorinoje, klausimai bus susiję su automobiliais ir renginiu daugiausiai 3 teisingai pateikusiu atsakymu dalyviai bus apdovanoti 100eurų dovanų čekiais nuo MELGOS parduotuves.

Po viktorinos vedėjas visiems padėkoja ir atsisveikina su visais dalyviais bei žiūrovais, linki visko ko geriausio ir pasimatymo kitais metais.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (391 žodžiai)
  • Kazys
  • Automobiliu paroda scenarijus
    10 - 3 balsai (-ų)
Automobiliu paroda scenarijus. (2015 m. Spalio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-paroda-scenarijus.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 17:35
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo