Automobilių pervežimo paslaugos pasiūlos įvertinimas


Įvadas. Pasiūlos ir paklausos samprata ir jų veiksniai. Paklausa ir pasiūla. Krovinių gabenimas oru.


Temos aktualumas. Transportas – svarbi paslaugų sferos šaka. Transportas nekuria materialinių vertybių, tačiau veža keleivius, gabena pramonės ir žemės ūkio produkciją.

žymiai išaugo smulkių transporto įmonių skaičius;

auga transporto įmonių bei krovininių transporto priemonių skaičius.

Darbo objektas – automobilių pervežimo paslaugos pasiūlos įvertinimas.

Pagrindinis darbo tikslas – išanalizuoti automobilių pervežimo paslaugos pasiūlos įvertinimą.

Ši kreivė parodo, kiek bus pasiūlyta prekių (Q) esant skirtingoms jų kainoms (P). Šis piešinys yra supaprastintas i tiesę, tačiau ji gali būti išlenkta ar išreikšta kaip pasiūlos funkcija nuo kainos, beje pasiūlos kreivė yra auganti. Pasiūlos kreivės pagrindinis veiksmas yra analizuoti produkto pasiūlos kitimui keičiantis jo kainai.

Kreivė taip pat turi svarbiausius priklausomus veiksnius, nuo kurių ji padidina ar sumažina pasiūlą:

techninė pažanga, tai technologinės patirties, inžinieriaus kvalifikacijos ir kūrybinės laisvės santykis;

žaliavų kainų pasikeitimas, parodo žaliavų kainų kilimą, kuris reiškia visų produktų kaštų augimą;

Taip pat yra veiksnių kurie irgi turi įtakos pasiūlai :

Kalbant apie pasiūlos reikšmę, jos veiksnius, galima šiek tiek išsiplėsti kas tai yra.

UAB „LIM Group“ teikia patikimus ir saugius krovinių gabenimo vandeniu pasiūlymus. Centralizuoto, produktyvaus valdymo ir pasirinktų profesionalių vežėjų dėka jie užtikrina geriausią tranzito laiko ir sąnaudos derinį, bei konkurencingą kainodarą.

Jeigu krovinys yra labai svarbus, arba brangus, ši firma gali pasiūlyti krovinio sekimo sistemą, kuri leidžia kontroliuoti visą krovinių gabenimo procesą, taip suteigdama garantą saugumui bei kokybei.

Kuri be abejo yra svarbi kiekvienam klientui naudojantis šios firmos paslaugomis, norint importuoti ar exportuoti savo produktą ar prekę.

Visus šiuos dalykus reikalingus gabenimui gali atlikti ši firma, kuri suteikia tokį patogumą, kaip mažesnį rūpestį firmai, įmonei, ar asmeniui, kada norima viską atlikti greičiau ir patogiau, už tam tikrą mokestį UAB „LIM Group“ tai gali atlikti savo klientui.

Oro transporto kainų struktūra yra labai panaši į autotransporto kainų struktūrą. Kaip automobilių, vandens, taip ir oro transportui nereikia investuoti lėšų į kelių (šiuo atveju oro) tiesimą. Aerouostai yra pastatyti valstybės lėšomis ir už jų naudojimąsi jais mokamas žemės mokestis. Įrangos kaina yra gana aukšta, bet jis sudaro tik nedidelę bendrųjų išlaidų dalį.

  • Ekonomika Namų darbas
  • Microsoft Word 187 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1977 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gytis
  • Automobilių pervežimo paslaugos pasiūlos įvertinimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Automobilių pervežimo paslaugos pasiūlos įvertinimas. (2016 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-pervezimo-paslaugos-pasiulos-ivertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:47
×