Automobilių plovykla Burbulas verslo planas


Automobilių plovykla Burbulas verslo planas.


ĮI „Burbulas“ įregistruota 2015 metais, gruodžio 21 dieną, adresu: Trakų raj., Lentvaris, Klevų alėja 244. Tai bus viena iš naujausių įmonių Lentvaryje, kuri turi pačią naujauią įrangą.

Įmonėje dirbs 3 žmonės. Įmonės steigėjas Arvydas Beganskis.

Šiai įmonei reikia papildomų lėšų tam, kad nusipirkti, bei įsirengti erdvias darbo pobūdžio reikalavimus atitinkančias patalpas. Remiantis paskaičiavimais, prašome banko 4000 eurų paskolos. Likusią reikiamą dalį lėšų įneša pats steigėjas.

Iki 2015 metų gruodžio 21 dienos įkurti įmonę ir trijų metų bėgyje pasiekti maksimalų pajėgumą, plaunant lengvuosius automobilius.

2015 12 21 – 2016 02 31 laikotarpiu, bendrovės įregistravimo dokumentų tvarkymas ir įregistravimas bei patalpų reikalingų verslui vystyti išsinuomavimas;

2016 03 16 – bendrovės pristatymas visuomenei ir veiklos pradžia;

Atliekant išorės plovimą bus naudojami du aukšto slėgio plovimo įrenginiai Karcher K 5 Compact su autošampūnu Karcher.

Atliekant vidaus valymo darbus bus naudojami du Karcher SC 1 garo valytuvai ir du Karcher WD 3 P dulkių siurbliai.

Mūsų teikiamos paslaugos rinka yra priklausoma daugiausiai nuo automobilių kiekio Lietuvoje didėjimo ar mažėjimo. Kol kas kasmet automobilių kiekis mūsų šalyje tik auga. Jis auga kartu su Lietuvos gyventojų finansinės padėties gerėjimu. Gerai ir vidutiniškai besiverčiantys gyventojai skiria pinigų įsigyti naujam ar apynaujam automobiliui bei jos išvaizdos priežiūrai.

Naujų automobilių Lietuvoje vis daugėja. Tiesa, prekybos apimtys nėra tokios didelės, kokių norėtų pardavėjai, tačiau beveik 600 vienetų kas mėnesį pasipildanti naujų transporto priemonių niša liudija, kad reikalinga vis daugiau automobilių priežiūros centrų.

ĮI „Burbulas“ teiks vidaus ir išorės plovimo paslaugas. Šios paslaugos yra būtinos kiekvieno automobilio priežiūroje. Galima daryti išvadą, kad ĮI „Burbulas“ klientai bus įvairios finansinės padėties.

Tačiau atsižvelgiant į tai, kad turtingieji Lietuvos gyventojai automobilius perka tik naujus ir tik firminiuose salonuose, ir paskui juos prižiūrės tik tose švaros centruose kur už tokias pačias paslaugas prašo didesnio mokesčio, tai manau šio serviso žvilgsnis kryps daugiau į vidutines pajamas turinčius asmenis.

Kadangi Vilniaus raj nera daug automobiliu plovimo centrų, tai galima sakyti kad visos įmonės, kurios užsiima panašia veikla bus ĮI „Burbulas“ konkurentai.

Artimiausias konkurentas bus „Plaunu pats“. Ji yra įsikūrusi priešais „Gariūnai“ vos už 10 km. todėl ši firma yra pats artimiausias konkurentas. Tačiau galima pastebėti tai, kad šiame švaros centre riekia viską daryti pačiam klientui.

Dar vienas konkurentas, kuris yra toliau nuo ĮI „Burbulas“ – tai UAB „Lukoil“ Tai kuro degalinėje esanti plovykla., tačiau ji yra įsikūrusi net 15km nuo mūsų švaros centro, todėl pavojus ĮI „Burbulas“ veiklai nėra toks didelis.

Taigi galima daryti išvadą, kad ĮI „Burbulas“ pagrindinis privalumas bus tai, kad ji teiks konkrečias paslaugas ir neužsiims dideliu paslaugų asortimentu, todėl galės suteikti daugiau kvalifikuotų paslaugų.

Savo veikloje pasirenku greito įsiskverbimo į rinką strategiją, žema kaina. Taikydamas žemą kainą pritrauksiu daugiau vartotojų.

  • Microsoft Word 146 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3016 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arvydas
  • Automobilių plovykla Burbulas verslo planas
    10 - 6 balsai (-ų)
Automobilių plovykla Burbulas verslo planas. (2016 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-plovykla-burbulas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 29 d. 18:18
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo