Automobiliu plovykla Mano ratai verslo planas


Įmonių ekonomika „ mano ratai “ įmonės verslo planas. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindimas. Įmonės pristatymas. Įmonės tikslas. Rinkos vertinimas. Konkurencijos analizė. Veiklos planas. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įranga , finansai. Prognuozojami ekonominai rodikliai. Literatūros sąrašas.


Verslo planas tai dokumentas kuriame aiškiai ir argumentuotai yra išdėstuoma kuriamos įmonės tikslai ir idėjos kurios bus įgyvendintos.

Verslo plano tikslas – sukurti įmone pagal verslo liudijimą kuri teiktų automobilių ratų montavimo ir balansavimo paslaugas.

Sudaryti kuriamos įmonės tikslus , tai pat įvertinti šią verslo rinką , išanalizuoti būsimus konkurentus, nustatyti teikiamos paslaugos kainą, , pasirinkti tinkamas patalpas ir įrangą , sukurti reklamą , apskaičiuoti finansinę dalį ir apskaičiuoti lūžio tašką.

Darbo struktūrą sudaro keturi skyriai. Yra šeši paveikslėliai iš kurių keturi yra diagrama kuri yra sudaryta iš anketinių duomenų. Tai pat yra trys lenteles.

Automobilių sritis yra labai plati ir šioje srityje yra daugybė krypčių. Taigi šio verslo plano idėją yra sukurti automobilių ratų montavimo ir balansavimo įmonę kuri atliks kokybišką darbą šioje srityje.

Kuriama įmonė „Mano ratai“ tai įmonė kurios specifika lengvujų automobilių ratų montavimas ir balansavimas. Įmonė orentuojasi į fizinius asmenis kurie turi lengvuosius automobilius. Įmonės vieta tai Žirnių g. 10A , Vilniuje. Ši vietą Vilniaus mieste yra labai judri ir tai pat šioje vietoje įmonė neturėtu konkurentų kurie užsiimtu ratų montavimu ir balansavimu.

Įmonės vizija - būti profesionalais ratų montavimo ir balansavimo srityje Vilniaus mieste.

Įmonės misija – atsakingai ir profesionaliai teikti paslaugas vartotojams. Tai pat atsižvelgti į jų poreikius ir lūkesčius. Nuolat tobulinti paslaugų kokybę ir visus darbus atlikti laiku. Įmonės darbuotojus motyvuoti piniginėmis premijomis už laiku ir kokybiškai atliktą darbą. Darbuotojus nuolat siusti atnaujinti savo žinias tam tikruose kursuose.

Įmonės „Mano ratai“ tikslas konkuruoti ir būti lyderiu savo srityje, teikti pačias palankiausias paslaugas klientams bei būti pirmi tarp kitų įmonių.

  • Microsoft Word 304 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1530 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Automobiliu plovykla Mano ratai verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Automobiliu plovykla Mano ratai verslo planas. (2016 m. Sausio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-plovykla-mano-ratai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 09 d. 01:09
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo