Automobilių remontas autoservisas "Guolis" verslo planas


Automobilių remontas autoservisas "Guolis" verslo planas.


Automobilis – nepakeičiamas daiktas žmonių gyvenime. Jis reikalingas tiek darbui , tiek poilsiui, tiek įmonei , tiek šeimai. Kad ir kokia patikima technika būtų, nuo naudojimo ji genda. Atsiradus naudotiems automobiliams, susidarė labai palankios sąlygos atsirasti automobilių detalių, eksploatacinių medžiagų parduotuvėms, aptarnavimo centrams ir servisams. Nors tokių įmonių atsirado taip pat nemažai , tačiau jos neblogai verčiasi ir joms plėtotis yra labai palanki ekonominė padėtis, nepaisant, kad automobilių skaičius vis dar daugėja.

Darbo objektas: – Individuali įmonė „Guolis“

Darbo tikslas: parengti verslo planą.

Darbo uždaviniai:

Sudaryti individualios įmonės „Guolis“marketingo planą.

Supažindinti su įmonės personalu ir valdymu.

Numatyti įmonės finansines prognozes.

Temos aktualumas – įmonės steigėjas domisi automobiliais, jų priežiūra ir kt., studijuoja su automobiliais susijusią specialybę, todėl nusprendė įkurti įmonę, teikiančią automobilių remonto ir priežiūros paslaugas. Užsiimti tokia veikla įmonei, tiek geografinė padėtis, konkurencinė aplinka yra palanki. Paruošus šį verslo planą, įmonės steigėjui bus lengviau įvertinti įmonės privalumus, trūkumus, numatyti pardavimų ir išlaidų apimtis.

Planuojama, kad IĮ „Guolis“ užsiims lengvųjų automobilių remonto ir techninės priežiūros veikla:

bei kitas paslaugas, susijusias su automobiliais.

Taip pat planuojama prekyba automobilių detalėmis.

IĮ „Guolis“ vadovaus steigėjas Vitalijus Dobrovolskis. Servise dirbs 4 serviso darbuotojai, kurie prižiūrės ir remontuos klientų automobilius. Už sklandų serviso darbą, darbų atlikimo kontrolę, remontui reikiamų detalių pristatymą bus atsakingas serviso meistras-tiekėjas. Įmonė dirbs kiekvieną dieną nuo 0.00 iki 24.00, išskyrus sekmadieniais.

Įmonės pagrindinis tikslas – patenkinti visus įmonės klientų norus ir poreikius. Taip pat kuo daugiau pritraukti bei išlaikyti naujų potencialių klientų. Bendrovė sieks įsitvirtinti rinkoje ir kuo giliau įsiskverbti joje. Bendrovė pirmiausiai sieks sukurti gerą įmonės vardą ir vėliau jį išlaikyti vartotojams teikdama greitai, patogiu laiku ir, svarbiausia, profesionaliai atliekamas paslaugas. Įmonė sieks pasiekti ir išlaikyti aukštą atliekamų darbų kokybę, mandagų klientų aptarnavimą. Taip bus siekiama pritraukti kuo daugiau vartotojų. Klientų poreikių patenkinimas yra svarbiausias veiksnys, kuris įmonei padės pasiekti užsibrėžtų tikslų. Dar nesami bendrovės klientai iš pažystamų girdėdami gerus atsiliepimus apie IĮ „Guolis“, prireikus norės pasinaudoti jos teikiamomis paslaugomis. Didėjantis klientų skaičius padės įgyvendinti pagrindinį bendrovės tikslą – gauti kuo didesnį pelną, kurio pagalba įmonės savininkai galės plėsti įmonės veiklą, teikti daugiau paslaugų, samdyti aukštesnės kvalifikacijos darbuotojus.

Bendrovė sieks ne tik kuo didesnio pelno, bet ir sieks užtikrinti įmonės darbuotojams saugias darbo sąlygas, sudarys sąlygas kelti kvalifikaciją, tobulintis. Taip bus ne tik motyvuojami įmonės darbuotojai, bet ir atitinkamai keliama bendrovės teikiamų paslaugų atlikimo kokybė bei klientų aptarnavimo kultūra.

UAB „Guolis“ planuojamas veiklos pobūdis: automobilių priežiūra ir remontas. Bendrovės servise bus siekiama, kad paslaugos klientams būtų teikiamos greitai ir kokybiškai. Darbų atlikimui bus naudojami įrankiai ir įrengimai, atitinkantys naujas technologijas, o su jais dirbs tinkamai apmokyti kvalifikuoti darbuotojai. Tai sudarys sąlygas įmonės teikiamas paslaugas atlikti greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Tai bus esminis įmonės privalumas, kas skatins potencialius klientus apsilankyti bendrovės servise. Kadangi Mažeikių mieste šiuo metu nėra didelio pasirinkimo automobilių servisų, todėl automobilių savininkai dažniausiai automobilius remontuoja patys arba aplinkiniuose miestuose dirbančiuose servisuose. Kadangi šiuolaikiniai automobiliai, lyginant su tarybiniais automobiliais, yra sudėtingesni, reikalaujantys specialių prietaisų, techninių žinių, IĮ „Guolis“ pasistengs išspręsti visas su automobilių priežiūra ir eksploatavimu susijusias problemas, iškilusias klientams.

UAB „Guolis“ steigėjas Vitalijus Dobrovolskis pasirinko automobilių remonto ir priežiūros sritį, nes pats turi pakankamai žinių apie dažniausiai pasitaikančius automobilių gedimus, automobilių tinkamą priežiūrą, automobilių gedimų prevenciją ir t.t.

  • Transportas Verslo planas
  • Microsoft Word 78 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (6097 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolina
  • Automobilių remontas autoservisas "Guolis" verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilių remontas autoservisas "Guolis" verslo planas. (2016 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-remontas-autoservisas-guolis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:15
×