Automobilių remontas praktika autoservise


Automobiliu serviso praktikos ataskaita. Autoserviso aprasymas. Serviso praktikos ataskaita. Autoserviso praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita servisas. Praktikos ataskaita autoservise. Autoserviso projektas. Darbas autoservise. Autoserviso serviso sutartis su imone. Automobiliu remonto praktika.

Įvadas. Apie įmonę. Mano pirmieji įspūdžiai apie įmonę. Mano veikla įmonėje. Darbo įmonėje organizavimas ir metodai. Dalyvavimas įmonės veikloje. Bendravimas su kolektyvu. Ką naujo sužinojau. Mano praktikos nauda įmonėje. Pastabos apie praktikos bazę. Išvados apie praktikos naudingumą, apie praktikos bazės tinkamumą. Pasiūlymai ar patarimai praktikai pagerinti. Patarimai būsimiems praktikantams.

Praktika atlikau automobilių remonto įmonėje uab ,,martonas“. Man buvo pasiūlytos pagalbinio darbininko pareigos nesudarant darbo sutarties. Buvo sudaryta tiktai, praktikos atlikimo sutartis. Praktikos laikotarpiu įmonė paskyrė savo praktikos vadovą.

Pirmą kartą apsilankęs autoservise ,,martonas“ jaučiausi gerai, nes praeitą vasarą jau atlikinėjau praktiką ir maždaug žinojau, ko tikėtis iš praktikos. Iškart davė sukinėti varžtus ir t. T. Labai patiko tai, kad skirtingai nuo praeitais metais atliktos praktikos šį kartą man duodavo dirbti daugiau darbo. Tokiu būdu išmokau pats mąstyti kaip ką padaryti, pvz. : kaip nuimti tam tikrą detalę.

Pastebėjau, kad pas darbuotojus įrankiai dažniausiai būna tvarkingai sudėti. Nors kartais pritrūkdavo kai kurio dydžio rakto arba dėl neveikiančios terkšlytės darbas eidavo lėčiau.

Kartais darbuotojai skubėdami pamiršdavo apie darbo saugos priemones, t. Y. Apsauginius akinius pjaunant, švitrinant elektriniais prietaisais. Aišku virinant apie apsauginius akinius dažniausiai nebuvo pamirštama. Pastebėjau, kad darbuotojai rimtai žiūri į tvarką, pvz. Jei pastebi, kai kas nors rūko serviso patalpoje, tai išprašo jį iš patalpos. Ir nors nelabai dažnai, bet teko pastebėti, kad išmetamų dujų ventiliacijos vamzdžiais buvo pasinaudota, nes iš praeitų metų praktikos atsimenu, kad nevisada, kai automobilis stovi užkurtu varikliu serviso patalpoje, dėl tam tikrų priežasčių, nebuvo naudojamasi ventiliacijos vamzdžiais.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1311 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrej
  • Automobilių remontas praktika autoservise
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Automobilių remontas praktika autoservise. (2012 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-remontas-praktika-autoservise.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 16:32
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo