Automobilių remonto baro projektavimas


Antraštinis lapas. Turinys. Kurisinio projekto užduotis. Kursinio projekto žiniaraštis. Įvadas. Aprašymo skyrius. Įmonės charakteristika. Pradiniai duomenys. Skaičiavimo skyrius. Metinė darbų apimtis. Darbuotojų skaičius. Darbo ir pagalbinių postų skaičius. Technologiniai įrenginiai, gamybos inventorius. Gamybinių ir pagalbinių patalpų plotas. Energetika. Technologijos ir darbo organizavimo skyrius. Įmonės organizacinė struktūra. Atliekamų darbų technologinis procesas. Technologinė kortelė. Darbo vietų organizavimas. Darbo ir poilsio režimas. Žmonių saugos ir aplinkosaugos skyrius. Išvados ir rekomendacijos. Informacijos šaltinių sąrašas. Projekto anotacija lituvių ir anglų kalba.

Tarp svarbiausių mokslo ir technikos sričių, lemiančių mūsų gerovę ir pažangą yra transportas. Pastaraisiais metais kelių transportas intensyviai pertvarkomas dirbti rinkos sąlygomis. Atlikta kelių transporto įmonių valdymo decentralizacija, stambių įmonių suskaldymas, intensyviai privatizuojamos įmonės, įgyvendinta kelių transporto verslo licencijavimo sistemą. Orientuojantis į geresnę gyventojų aptarnavimą transportu, plačiai taikant šiuolaikinius transporto valdymo logistinius metodus, pažangią techniką ir technologiją, numatoma tolimesnė Lietuvos kelių transporto ekonominė ir juridinė reforma.

Vienas iš svarbiausių pagrindinių šalies politikos uždavinių yra parengti Lietuvos Respublikos nacionalinės transporto plėtros programos antrąją pakopą. Tam tikslui pirmiausia reikia atlikti transporto tyrimus, sistemos dabartinės būklės analizę, nustatyti pagrindinius barjerus ir problematiškas vietas, trukdančias tolesniam sistemingam transporto plėtojimui.

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 218 KB
  • 2013 m.
  • 44 puslapiai (5753 žodžiai)
  • Universitetas
  • Artiom
  • Automobilių remonto baro projektavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Automobilių remonto baro projektavimas. (2013 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-remonto-baro-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 07:19
×