Automobilių remonto programos Ardymo ir surinkimo praktikos ataskaita


Turinys. Įvadas. „Bosh Esitronics“. „Autodata“. „Toytota Midtronics“. Automobilio variklio paskirstymo diržo keitimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šioje ardymo ir surinkimo praktikos ataskaitoje paminėtos vienos pagrindinių automobilio remontui skirtų programu su kurios yra skirtos automobilio išardymo, surinkimo darbams atlikti. „Bosch ESI tronic“ programa su kuria yra dažniausiai atliekama kompiuterinė automobilio diagnostika, „Toyota Tech-doc“,„Autodata“ tai programos be kurių negali apseiti manau nei vienas modernus automobiliu autoservisas. Tai pat šioje ataskaitoje aprašyta kaip yra keičiamas automobilio variklio paskirstymo diržas pasirinktame “Volkswagen golf” 1.6L, 16V benzinas.

Atliekant automobilių remonto ir techninės profilaktikos darbus, modernus automobilių autoservisai yra taip sakant priklausomi nuo sukauptos patirties ir naudojamos diagnostikos galimybių. „ Bosh“ automobilių servisams sukūrė informacinę sistemą „Bosh Esitronic“, kurios pakete yra virš 150 gamintojų, 230.000 automobilių modelių. Su šia programa yra atliekama automobilinė diagnostiką, galima trinti klaidas, keisti gamyklinius parametrus, kokie yra automobilio darbo parodymai.

Toyota Tech-doc – akumuliatorinių baterijų diagnostikos įrenginys. Šis prietaisas parodo akumuliatoriaus baterijos techninius duomenis ir kokiamie stovije šiuo metu yra ši baterija. Akumuliatoriaus baterija susideda iš elektrolito ir švino plokščių. Elektrolitas susideda iš sieros rugšties ir distiliuoto vandens. Per ardymo surinkimo paskaitas buvo patikrinta Toyota RAV4 akumuliatoriaus baterija.

  • Mechanika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 211 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (863 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • Automobilių remonto programos Ardymo ir surinkimo praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Automobilių remonto programos Ardymo ir surinkimo praktikos ataskaita. (2015 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-remonto-programos-ardymo-ir-surinkimo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 04:58
×