Automobilių šaltkalvis Profesinės rizikos vertinimas darbo vietoje


Profesinės rizikos vertinimas darbo vietoje. Bendra tiriamojo įmonės charakteristika. Fizikinių veiksnių sukeltų pavojų , galinčių pakenkti sveikatai , identifikavimas pavyzdys. Fizinių veiksnių sukeltų pavojų , galinčių pakenkti sveikatai , identifikavimas pavyzdys. Cheminių veiksnių sukeltų pavojų , galinčių pakenkti sveikatai , identifikavimas pavyzdys. Biologinių veiksnių sukeltų pavojų , galinčių pakenkti sveikatai , identifikavimas pavyzdys. Ergonominių ir psichosocialinių veiksnių sukeltų pavojų , galinčių pakenkti sveikatai , identifikavimas pavyzdys. Profesinės rizikos vertinimas.

Atliekant profesinės rizikos vertinimą darbo vietos, susipažinsime su darbo vietoje atsirandančią profesinę riziką. Profesinė rizika – pavojaus sveikatai ar gyvybei (traumos ar kitokio darbuotojo sveikatos pakenkimo) galimybė dėl kenksmingo ir (ar) pavojingo darbo aplinkos veiksnio ar veiksnių poveikio. Atliksime įmonės UAB Kauno autobusai, automobilių šaltkalvio pareigų profesinį rizikos vertinimą. Nustatysim ar buvo poveikis, pavojus darbuotojams, ar reikalingos prevencinės priemonės. Identifikuosim rizika - nustatysima vietos, kuriose darbuotojai gali būti veikiami rizikos veiksnių, ir sudarysim rizikos vertinimo objektų sąrašą. Įvertinsime pavojaus dydį ir galimybes kuo labiau sumažinti jai ji viršija nustatytas normas.

UAB Kauno autobusai gyvuoja jau daugiau nei 75 metai. Pagrindinė UAB ,, Kauno autobusai“ veiklos rūšis yra keleivių vežimas miesto tipo autobusais. Kauno mieste ir jo apylinkėse kiekvieną dieną važiuoja 141 autobusas. Yra aptarnaujama net 30 skirtingų maršrutų, endras jų ilgis – 1071,5. Įmonė perveža kasdien daugiau nei 108 tūkstančius keleivių. Šiuo metu įmonėje dirba 521 darbuotojai, tame tarpe apie 306 vairuotojų.

Įmonėje yra trys darbuotojai kurie rūpinasi darbuotojų sauga, veda saugos, priešgaisrinius žurnalus ir kitką. Taipogi yra medicinos punktas, kuriame budi med. seselė, reikalui esant suteikti darbuotojams pagalba.

UAB Kauno autobusuose nėra darbuotojų saugos ir sveikatos komiteto, taipogi nėra darbuotojų atstovai darbuotojų saugai ir sveikatai.

Darbas atliekamas remonto dirbtuvėse. Dirbtuvės yra suskirstytos i atskiras cechus - kėbulų, einamo remonto, variklių ir soliario. Patalpos yra aukštos apie 10 metrų, kiekviename ceche yra vartai nuo dviejų iki trijų iš kiekvienos pusės. Remonto dirbtuvės yra erdvios, pritaikytos dideliems autobusų gabaritams, todėl darbuotojams yra pakankamai vietos darbo užduočiai atlikti.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (2014 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kęstutis
  • Automobilių šaltkalvis Profesinės rizikos vertinimas darbo vietoje
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Automobilių šaltkalvis Profesinės rizikos vertinimas darbo vietoje. (2015 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-saltkalvis-profesines-rizikos-vertinimas-darbo-vietoje.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 15:07
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo