Automobilių serviso projektas


Automobiliu serviso projektavimas. Autoserviso projektas. Darbu sauga servizuose. Autoserviso modernizuoti. Serviso darbų sauga. Autoserviso klientu analize. Darbo sauga reikalavimai autoservisui. Darbo sauga automobiliu servise. Darbu sauga automobiliu servise. Serviso projektas diplominis.

Įvadas. Automobilių serviso teikiamų paslaugų analizė. Išorinės aplinkos analizė. Vartotojų analizė. Technologinė dalis. Pradiniai duomenys lengvųjų automobilių tps technologiniam skaičiavimui. Darbo vietų skaičiavimas. Technologinių įrenginių parinkimas. Metinė darbų apimtis. Bare aptarnaujamų automobilių skaičius. Metinė savitarnos darbų apimtis. Darbininkų skaičiaus skaičiavimas. Automobilių vietų skaičiavimas. Pagalbinių patalpų plotų skaičiavimas. Pagrindiniai baro rodikliai. Organizacinė dalis. Technologinio proceso schema. Serviso valdymas. Darbo organizavimas. Automobilių remonto paslaugų teikimo tvarka. Darbų sauga. Reikalavimai darbo vietoms. Darbo higienos, sanitarijos reikalavimai. Asmens apsauginės priemonės, darbuotojų privalomas medicininis patikrinimas. Priešgaisrinė sauga. Išvados. Naudota literatūra.

Projektuojant firmos „Renault“ atstovybę, kurioje bus ne tik parduodama nauji automobiliai, bet bus atliekama ir jų TP ir ER, galima daryti šias išvadas:

1.Lengviausia sukurti universalios TPS tipo stotis. Europoje didesnį privalumą ir perspektyvą turi tos stotys, kurios užsiima ir automobilių pardavimu. Parduoda tvarkingus, geros prekinės išvaizdos automobilius, TPS stotys įgyja pirkėjų pasitikėjimą ir prestižą. Klientas įsigijęs stotyje automobilį tampa pastoviu jos klientu.

2.Šio tipo stotis ne tik užsiims automobilių technine priežiūra, einamuoju remontu ir diagnostika, bet ir prekiaus naujais automobiliai, rūpinsis jų garantiniu remontu, taip pat atliks ir pogarantinę priežiūrą.

3.Dėl strategiškai geros serviso vietos, galima manyti kad jis sulauks klientų dėmesio. Manoma kad bus įmanoma aptarnauti ne tik Renault tipo automobilius bet ir kitas markės.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (4458 žodžiai)
  • Universitetas
  • Duzes
  • Automobilių serviso projektas
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Automobilių serviso projektas. (2013 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-serviso-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 26 d. 01:11
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo