Automobilių techninė priežiūra kursinis


Automobiliu technine prieziura referatas. Automobiliu technine prieziura ir diagnostika kursinis. Duju skirstymo mechanizmo technine prieziura. Automobiliu technine prieziura ir diagnostika kursinis darbas. Automobilio kursinis darbas. Automobiliu technine prieziura ir remontas kursinis darbas. Automobilių dujų įrangos techninė prieziura referatas. Automobiliu technine prieziura ir diagnostika vtdk. Automobiliu technines prieziuros sistema. Automobilių techninė priežiūra ir remontas.

Automobilių maitinimo sistemos remonto skyrius. Automobilių techninė priežiūra kursinis. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Analitinė dalis. Technologinė ir konstrukcinė dalis. Darbų sauga. Projekto rezultatai ir jų aptarimas. Išvados ir rekomendacijos. Informacijos šaltinių sąrašas.

Visuose automobiliuose yra naudojama maitinimo sistema. Jos deka veikia vidaus degimo varikliai. Maitimos sistemos būna dizelinės, bendzininės arba bendzininės su dujomis. Retai naudojami yra tik elektra varomi automobiliai. Bendzininės maitimo sistemos yra sudetingos tiek veikimo princimu, tiek remontu, tačiau jų remontas nera brangus. Dizelinės maitimo sistemos dažniausiai būna su sekciniais ir didelio slėgio siurbliais. Lengvieji automobiliai turi skirstomuosiu siubrlius, bet gali tureti ir sekcinius. Ši maitimo sistema yra paprasta, bet jos remontas atseina gana brangiai, o ir ekologiniai reikalavimai kaskart griežtėja. Todėl kyla ir jos kaina. Projektavimo problema: ar ne manote, kad maitinimo sistemas reikia remontuoti tik specialiai tam skirtam skyriui?

Projektavimo objektas: Maitinimo sistemos remonto skyrius.

Projektavimo tikslas: Suprojektuoti tinkama maitimo remonto skyrių.

Projektavimo uždaviniai:

1.išanalizuoti informacijos šaltinius apie maitimo sistema ir jų remonto skyriu;

2.surasti maitinimo sistemos remonto darbų apimties normatyvinius duomenis;

3.parinkti maitinimo sistemos remontui naujausią įrangą;

4.suprojektuoti prietaisa variklio vožtuvams išimti;

5.numatyti darbų saugos reikalavimus.

Projektavimo metodai:

1.literatūros šaltinių analizė;

2.inžineriniai skaičiavimai.

Projektavimo organizavimas ir eiga:

1.Sudaryti darbo planą;

2.Išanalizuoti informacijos šaltinius;

3.Atlikti skaičiavimus;

4.Nubraižyti skyriaus plana ir pateikti prietaiso brėžinį.

Posto projektavimo naujumas ir praktinė reikšmė: Projektuojame maitinimo sistemos remonto skyrius, kureme bus įrangta tik jos remontui skirta naujausia įranga. Šiame skyriuje bus remontuojami tiek dizelinės, tiek bendzininės maitinimo sistemos. Šiame skyriuje bus gerai sukomponuota įranga, todel įgude meistrai galės greitai ir patogei atlikti remonto darbus.

  • Microsoft Word 4314 KB
  • 2012 m.
  • 33 puslapiai (4369 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saras
  • Automobilių techninė priežiūra kursinis
    10 - 1 balsai (-ų)
Automobilių techninė priežiūra kursinis. (2012 m. Spalio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-technine-prieziura-kursinis.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 26 d. 00:41
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo