Automobilių techninė priežiūra


Įvadas. Techninės priežiūros reikalavima. Reikalingi dokumentai ir priemonės techninei apžiūrai atlikti. Taisyklės dyzeliniams automobiliams. Dažniausiai pasitaikantys gedimai. Dažniausiai pasitaikančių trūkumų sąrašas.

Tačiau kai automobilis naujas ir jis pradeda gesti, keldamas savininkui rūpesčių, tada iššūkis kyla automobilių techninę priežiūrą ir remontą atliekančiam automobilio gamintojo įgaliotajam atstovui. Jis turi elgtis su klientu taip, kad šis nenusiviltų įsigytu automobiliu, o dar labiau, kad nenusiviltų pačiu įgaliotojo atstovo darbu. Laiku ir dėmesingai išsprendus kliento problemas, yra nemaža tikimybė, kad kitą kartą jis vėl įsigis tos pačios markės automobilį.Tačiau kiekvienas automobilio savininkas ir naudotojas taip pat turi suprasti, kad automobiliui yra būtina techninė priežiūra. Visų sudėtingų fizikinių ir cheminių procesų padarinių, tokių kaip dilimas, įvairių medžiagų senėjimas, metalo nuovargis ir kitų, visiškai pašalinti neįmanoma. Kita vertus, kontroliuoti jų intensyvumą ir pasekmes galima nustatytu ar tinkamu laiku atliekant techninės priežiūros darbus. Kuo anksčiau bus užkirstas kelias automobilio sistemose vykstantiems žalingiems procesams, tuo automobilis ilgiau, patikimiau ir saugiau bus naudojamas.

  • Transportas Namų darbas
  • Microsoft Word 24 KB
  • 2014 m.
  • 6 puslapiai (1032 žodžiai)
  • Erikas
  • Automobilių techninė priežiūra
    10 - 4 balsai (-ų)
Automobilių techninė priežiūra. (2014 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-technine-prieziura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:16
×