Automobilių teorija


Automobilio traukos jega. Variklio galios skaiciavimas. Automobilio teorija. Automobiliai teorija. Automobilis teorija. Referatai apie automobilius. Atomobiliu teorija. Automobilio traukos jega kas tai?. Kas tai automobilio traukos jega. Automobilio teorija kursinis.

Įvadas. Pasirinkto automobilio geometrija, masė, kiti duomenys. Reikalingos variklio galios skaičiavimas. Rato spindulio ir riedėjimo pasipriešinimo skaičiavimas. Variklio charakteristikos n=f(n) ir m=f(m). Pagrindinių pavarų ir greičių dėžės pavarų skaičiavimas. Traukos skaičiavimas kiekvienai pavarai. Kelio ir oro pasipriešinimų skaičiavimas. Išvados.

Nors šiais laikais automobilių konstrukcija vis sudėtingėja, diegiamos naujos technologijos, bet esminiai rodikliai, kaip variklio galingumas, sukimo momentas, maksimalus greitis vis tiek išlieka aktualiu klausimu projektuojant automobilius.

šio namų darbo metu skaičiuosime ne tik minėtus dydžius, bet ir traukos jėgas ir greičius esant tam tikriems alkūninio veleno apsisukimams, pavarų perdavimo skaičius, veikiančius įvarius pasipriešinimus. Tai naudinga, nes padeda daugiau suprasti apie automobilį veikiančias jėgas. Šio namų darbo projektavimo objektastrečiosios pavaros traukos jėgos grafikas kertasi su pasipriešinimo jėgos važiuojant horizontalių keliu grafiku, kai automobilio greitis yra 200km\h. Šis greitis ir bus maksimalus automobilio greitis.

Antrosios pavaros traukos jėgos grafikas kertasi su pasipriešinimo jėgos važiuojant į 15° įkalnę grafiku, kai automobilio greitis darbo metu apskaičiavau įvairias variklio charakteristikas bei kiekvienos pavaros traukos jėgų dydžius ir greičius prie tam tikrų apsukų. Taip pat apskaičiavęs kelio ir oro pasipriešinimus, sužinojau kokiu maksimaliu greičiu automobilis galėtų važiuoti į 15° įkalnę (75km\h) ir horizontaliu keliu(200km\h). Daugumą apskaičiuotų duomenų atvaizdavau grafiškai, kad būtų galima lengviau pastebėti kaip keičiasi įvairios automobilio ir variklio charakteristikos kintant jo greičiui arba variklio apsisukimams.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (887 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovisss
  • Automobilių teorija
    10 - 1 balsai (-ų)
Automobilių teorija. (2011 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-teorija.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 11:25
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo