Automobilių transportas skaidrės


Automobilių transportas. Automobilių nauda. Manevringumas. Viena svarbiausių kelių transporto savybių. Trūkumai. Priklausomumas nuo oro sąlygų. Didelė kaina. Išskiria daug CO2 Brangi eksploatacija Brangus kelių tiesimas. Įdomūs faktai. Japonijoje yra „Grojančių“. Ilgiausia eismo spūstis. Ilgiausia eismo spūstis keliuose užfiksuota greitkelyje Pekine. Įdomūs faktai apie autobusus. Seniausias nepakitęs autobuso maršrutas yra Londone. CO2 išmetimas. Ateities statistika. Vagišių mylimiausi. Transportas Lietuvoje. Šalies kelių būklė yra jos vizitinė kortelė. Finansavimas. Išvados. Automobiliai yra patogus.

Skaidres paruošė Jūratė Muzikevičiūtė ir Evelina Eitmantytė.

Manevringumas. Viena svarbiausių kelių transporto savybių. Vežimo greitis ir reguliarumas. Saugumas Patogu keliauti artimus atstumus. Universalumas.

Automobiliai yra patogus transportas, tinkamas keliauti ne itin tolimus atstumus. Jie gana stipriai teršia gamtą, tad verčiau rinktis aplinkai draugiškus automobilius. Lietuvoje skiriama nemažai pinigų keliams tvarkyti, dėl to yra brangus mokestis už kelią.

  • MS PowerPoint 314 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (309 žodžiai)
  • Rokas
  • Automobilių transportas skaidrės
    9 - 2 balsai (-ų)
Automobilių transportas skaidrės. (2014 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-transportas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:14
×