Automobilių transporto inžinerija


Automobilių transporto inžinerija. Elektromobilių skaičius Lietuvoje visu markiu Automobilių skaičius 620 Serviso įmonių skaičius. Tyrimo laikotarpis buvo pasirinkti 4 metai. Išvados. 2017 m. Praktinis darbas. Tiriamasis objektas ir raktiniai žodžiai Elektromobilių techninės priežiūros ir remonto specelizuotas servisas. Dėl ko pasirinkau šią temą. Elektriniai automobiliai tampa tokie patikimi. Uždaviniai. Išanalizuoti elektromobilių variklių. Sudarytas temos planas Pagrįsti temos pasirinkimą. Pavadinimas Elektromobilių techninės priežiūros ir remonto specializuotas servisas. Išanalizuoti kokio amžiaus žmonių grupės važinėja elektromobiliais. Markė Nissan Leaf Mazgas Energijos šaltinis (ličio baterijos). Konstrukcija Paprastai neigiamas įprasto ličio jonų elemento elektrodas pagamintas iš anglies.


Elektromobilių skaičius Lietuvoje visu markiu Automobilių skaičius; 620 Serviso įmonių skaičius; 0.

Tiriamasis objektas ir raktiniai žodžiai: Elektromobilių techninės priežiūros ir remonto specelizuotas servisas. Eletriniai automobiliai, elektros varikliai, techninės priežiūros ir remonto baras.

1. Išanalizuoti elektromobilių variklių, konstrukciją bei veikimą. 2. Išanalizuoti darbų technologijas naudojamas projektuojamame servise. 3. Sudaryti projektuojamo serviso finansinį planą. 4. Parinkti tinkamą technologinę įranga ir įrankius.

Sudarytas temos planas: Pagrįsti temos pasirinkimą . Informacijos rinkimas apie automobilių techninę priežiūrą. Informacijos rinkimas apie elektros variklius ir jų gedimus. Informacijos rinkimas apie ličio baterijas. Automobilių remonto serviso technologinis projektavimas.

Pavadinimas: Elektromobilių techninės priežiūros ir remonto specializuotas servisas. Objektas: Elektromobiliai   Temos pagrindimas: Rašomą spaudoje, kad elektromobiliai pradeda vis labiau konkuruoti su paprastai VDV , todėl atlikdamas tyrimą sužinosiu kaip gausiai elektromobiliu daugės Lietuvoje. Tikslas: Elektromobilių paklausa Lietuvoje.

  • MS PowerPoint 1017 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (396 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Justas
  • Automobilių transporto inžinerija
    10 - 3 balsai (-ų)
Automobilių transporto inžinerija. (2017 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-transporto-inzinerija.html Peržiūrėta 2019 m. Balandžio 22 d. 13:54
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!