Automobilių transporto ir remonto verslo planas


Verslo plano santrauka. Įmonės informacija ir veikla. Verslo idėja. Rinka ir rinkodara. Konkurencija. Rinkos apibūdinimas. Rinkos prognozės. Marketingo planas. Ekonominis – finansinis pagrindimas. Galimybės ir rizika.


Pagrindinis įmonės atidarymo tikslas yra kokybiško remonto teikimas. Įmonė teikia automobiliams garantinį ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui remontą, o kitos automobilių įmonės Klaipėdos miesto centre to nesiūlo. Įmonė UAB „LIV“ atliks ir transportavimo paslaugas. Automobilį galėsime pargabenti iš Klaipėdos miesto ir net 20 km spinduliu už jo, bei palengvinti ir sumažinti laiką beieškant kas jums sutvarkys automobilį, efektyviai ir užtikrintai išspręsti problemas, bei užkirsti kelią naujoms problemoms.

Kartu su patyrusiais meistrais, kuriame profesionalų automobilių priežiūros tinklą, kuriuo siekiame nuolat tobulėti, ieškoti naujos patirties, didinti detalių pasiūlą ir užtikrinti darbo efektyvumą klientų labui.

Įmonė UAB, LIV“ tai įmonė kuri įsikurs Klaipėdos mieste ir teiks automobilio transportavimo bei remonto paslaugas. Įmonės registracijos Nr. AD 4021-32, įmonės kodas 75881352, įregistruota Všį Registrų centre, Klaipėdos filialas. PVM kodas LT356689422, įmonės vadovės mob. tel. 8-6-0679660, el. paštas LIV@gmail.com. Sąskaitos nr. LT13450006668766892, AB Swedbank. Įmonė įsikūrusi Sausio 15 g. 59, Klaipėdos miestas.

Tai įmonė kuri užtikrins tai kad tavo automobilis bus sutvarkytas ir pristatytas ten kur reikės. Įmonės nuosavybes forma: vieno asmens akcinė bendrovė kuriai vadovaus Laurynas Mažrimas. Įmonėje dirbs 3 asmenys firmos vadovas kuris bus taip pat atsakingas už firmos finansine veiklą, taip pat dirbs mechanikas ir elektrikas, kurie bus pavaldūs direktoriui. Ši įmonė bus ypatinga tuom, kad mes sutvarkysime jūsų automobilį arba rasime kas tai padarys, ir pristatysime automobilį jau sutvarkytą.

Automobilių transmisija ir važiuokle rūpinsis ir diagnozuos bei prižiūrės važiuokles specialistas turintis gera 5 metų patirtį šioje srityje, paslaugos bus kokybiškos ir prieinamos kiekvienam vartotojui, nedideles kainos.

Variklių techninę priežiūra ir remontu užsiims variklių specialistas gerai išmanantis savo darba, kokybiškai ir nuodugniai ieškosime jūsų automobilio variklio esančių problemų, jas diagnozuosime ir greitai bei kokybiškai šalinsime.

Įmonė UAB „LIV“ teiks automobilių elektronikos paslaugas, tvarkys elektros gedimus. Paslauga bus atliekama tinkamai nes tai atliks didele darbo patirtį turintis elektrikas. Šios paslaugos bus gana pigios todėl manoma kad atsiras didelė klientūra.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 33 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2158 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laurynas
  • Automobilių transporto ir remonto verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Automobilių transporto ir remonto verslo planas. (2016 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-transporto-ir-remonto-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 02:56
×